Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vágyok ilyen párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok ilyen párkapcsolatra, ha valószínűleg nem létezik?

Figyelt kérdés
Mindig megvan a saját véleményem, szeretek független lenni, és sokszor kiállok különböző vitákban/beszélgetésekben a nők egyenjogúsága mellett, és utálom,ha bárki irányítani akar. Egy párkapcsolatban ugyanezt várnám el a páromtól. Viszont a szexben teljesen más a helyzet, ott egy igazi férfire van szükségem, aki irányít és néha durván bánik velem, de közben érzem, hogy figyel rám, és szeret. A lelkem borzasztóan törékeny, de még is olyan dolgokra vágyik a testem, amiket csak olyan ember mellett tehetnék meg, aki félt engem. A jelenlegi kapcsolatom kezd kiüresedni, a barátom úgy érzem, hogy már nem törődik velem, és sokszor veszem észre, hogy számomra férfiasabb külsejű pasik után vágyakozom. Félek, hogy sosem lesz olyan kapcsolatom, ami minden testi, lelki vágyamat kielégítené. Inkább ne várjak el ilyeneket? Normálisak egyáltalán ezek a dolgaim? 18/L

2016. ápr. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ne agyalj, lesz, ami lesz
2016. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg ponthogy agyalj, csak felesleges elméletgyártások helyett valódi megoldáson. Ezesetben az első és legcélszerűbb véleményem szerint az lenne, ha elmondanád a párodnak, hogy mire van szükséged az ágyban tőle :)
2016. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam magasan van a léc, és sok egymásnak ellentmondó igényem van, hasonlóan a tiédhez. Mégis, találtam egy pont ilyen tökéletes férjet.


Nekem az a véleményem, hogy belső tulajdonságokban nem szabad megalkudni, meg leadni az igényekből. Az a fontos, az marad meg örökre. Ha te ilyenre vágysz, akkor addig kell menni, amíg nem találsz ilyet. De érdemes azt is átgondolni, hogy vajon te is beleteszed-e a magadét a kapcsolatba, vagy csak elvárásaid vannak a másikkal szemben?


A külsőre meg, ahogy a nagyanyáink mondták, elég, ha csak hajszállal szebb az ördögnél. :)

2016. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!