Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek ha a párotokat megkörnyékezné egy idősebb nő?

Figyelt kérdés

Mi 30 évesek vagyunk a szomszéd nő 55. A férje soha nincs otthon és minden hülyeséggel a páromat találja meg. Utána meg direkt egy szál semmibe flangál előtte. A párom mindig meséli miket művel. Elvileg múltkor olyan rövid szoknya volt rajta hogy amikor le hajolt látszott minden. Bugyit meg nem szeret hordani. Ő nem akart oda nézni de nem lehetett nem észre venni.

Hányni tudna már tőle, undorító ahogy a vén szatyor kelleti magát. De attól függetlenül hogy ilyen véleménnyel van róla mégis átmegy segíteni, meg mostanában állandóan ez a nő a téma. Mert hogy olyan buta szegény és annyi hülyeséget magyaráz hogy azon jókat lehet röhögni. És segít mert ismeri gyerek kora óta.

Hát nem tudom engem ez kezd egyre jobban zavarni.


2022. jún. 15. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Élvezi, azért megy át. Minden más kifogás. Az a nő téged se tisztel, ha ilyeneket müvel. Féltékeny nem lennék, de csalódott igen, hogy a pasim nem változtat a helyzeten. Nem kellene átmennie. Soha. Ennyi
2022. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy viselkedne a párom, mint a tiéd, akkor lehetséges. Ha úgy, ahogy az enyém szokott, inkább csak jókat röhögnék bárkin, aki komolyan elhiszi magáról, hogy van esélye nála.
2022. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nem a parodnak oltozik ki hanem elvezi hogy vegre nem kell a pasiknak, nem fogjak szexualisan zaklatni, vegre azt vehet fel amit akar. Ilyen idosen lehet ezeket a cuccokat a legkevesebb stresszel hordani, mert 20 evesen kimesz benne,megeroszakolnak.
2022. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem lennék féltékeny. A párod sem mesélné el ezeket, ha okod lenne rá. Én ha ilyesmi történne velem, poénosan szólnék róla a páromnak. "Ne menj már át annyiszor, a végén még leteper téged az a nyanya". Vagy "Ne lógj már ott állandóan, mert majd tócsába csorgatja rád a nyálát, elesik és ápolni is neked kell".

Egyébként abban a részben az én párom is ilyen, hogy csak azért megtesz dolgokat, mert lehet rajta röhögni.

Szerintem nem áldozna be egy éjszakát egy nyanyusszal érted, ne aggódj :) Persze nyilván téged zavar, úgyhogy finoman próbáld megkérni a párodat, hogy ritkuljanak az alkalmak, mert amúgy is rászokik a szomszéd, hogy minden szavára ugrik.

2022. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég egyértelmű, hogy a parodnak tetszik, ahogy illegeti magát előtte. Ha nem így lenne, nem járna át minden egyes probléma miatt. Engem ebben az egészben a párod viselkedése zavar a leginkább. Hányni tudna tőle, de ugrik mindenre, amit csinálni kell a szomszédban? Gerinces ember lehet.
2022. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Férfiként: fordított helyzetben max kétszer lennék hajlandó szólni normális hangnemben, hogy az édesanyukájának a koporsója körül legyeskedjen. Harmadjára mennék, és a pokol jönne velem. 😊😊😊
2022. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
egy 50 éves azért még nem annyira öreg, legalább is nem mind. szexuálisan izgató is lehet. 30 évesen volt 50 éves szexpartnerem egy évig. mindent tudott az ágyban
2022. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!