Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nyaralásnál abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nyaralásnál abból problémátok, hogy valamelyikőtök túl sok programot próbál bezsúfolni túl kevés időbe?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert megbeszéltük mit szeretnénk mindenképp és mi kihagyható. Amelyik nap fáradzabbak voltunk, kihagytuk s kihagyhatót
2022. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben alkalmazkodunk egymás igényeihez és soha, semmit nem erőltetünk egymásra, így ebből nem szokott probléma lenni.
2022. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fel is ment tőle az Euró àra.


Neki montad már hogy téged ez fusztràl, vagy csak mindenki más tudja?

2022. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kikapcsolódás lényege nem az erőltetés.. Rohanjon az akinek 3 anyja van.
2022. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk közül én vagyok az, aki folyamatosan csak menne utazás során, mert gyűlölök passzívan pihenni. A fekvős, strandolós nyaralásokból 2 órát tudok elviselni, utána már minden bajom van :D

A párom lassabb, kényelmesebb, pihenősebb, mint én, de megoldottuk konflikus nélkül így is. Megtanultam lelassítani amikor együtt vagyunk, olyan helyet választunk ami mindkettőnknek jó. Ő szeret vezetni, így vele inkább roadtrip jellegű utakat csinálunk, kevés sétával. Többször volt, hogy korábban felkeltem, mire dél körül felébredt én már sétáltam 15 kilométert és megnéztem egy csomó olyan dolgot, ami csak engem érdekelt, vagy simán mentem egy 1-2 órás kört amíg ő a strandon pihent. Nem vagyunk az a fajta pár, aki folyamatosan össze van nőve, ezalól a nyaralás sem kivétel. Túrázni, hegyet mászni, ilyesmi utakra meg megyek egyedül vagy barátokkal, minek erőltessem rá, ha nem élvezi.

2022. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen megesik (én hajlamos vagyok rá), akkor a másik szól és lejjebb csavarunk a programokból. Vagy ő marad pihenni a szálláson és én megyek egyedül. Meg lehet ezeket szerintem értelmesen beszélni.
2022. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, barátnőm is folyton ezt csinálja úgyhogy mindig előre leszögezem hogy én pihenni és nyaralni megyek, nem szaladni mrg sietni mindenhova.
2022. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állandóan ez van.


Ő ezer dolgot megnézne, ami nem baj, csak nem érti meg, hogy 4 napba nem fér bele.

2022. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!