Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemlem ha a barátom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlem ha a barátom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Ha valami pizzériában eszünk pl., vagy akár náluk eszünk, mindig mondja, hogy egyem meg az összes kaját, hiszen nem azért fizet a pizzériában, hogy én ne egyem meg az összeset.

Szinte mindig ő van nálunk, és szinte mindig itt is alszik. Legutóbb viszont csendesen rászóltam, hogy talán egy bizonyos kajából talán hagyhatna másnak is, mert nagyon sokat kiszedett belőle, úgy tett kb. mintha soha nem evett volna olyat. Senki nem hallotta, hogy ezt mondtam, mert kettesben voltunk. De ő vérig sértődött, hogy ő bezzeg milyen sokat költ rám, én meg mindent sajnálok tőle.

De előtte mielőtt ez az eset megtörtént volna, ő cserben hagyott szex után, tehát szex után nem csinált velem semmit, hogy kielégüljek. Azt mondta azért, mert nála ez hamar megtörtént, de neki többet kellene velem foglalkozni.

Szerinte velem még a csokot sem lehet felvenni, mert én nem akarok tőle gyereket, azt sem tudja, hogy én mit akarok, pedig ő annyira velem szeretne lenni, de én meg házasság nélkül nem szeretnék gyereket. Szerinte nekem nincs eszem arra, amire kellene, hogy legyen.

Azt mondta ha vele jól fogok viselkedni, akkor még elmehetünk ide-oda kikapcsolódni, de ha nem akkor még nem is fog hozzám jönni sem. Szerinte én hülyén viselkedek, és már nyilvános helyen is mondta ezt már rám.

Főztem neki olyat is, amit ő szeret, de azt mondta evett már jobbat is.

Mikor azt mondta hogy nem megyünk semmilyen közös programra, akkor mondtam neki hogy akkor menjen, akár nélkülem is, de nem kell akkor többet találkoznunk sem, akkor azt mondta ő elmegy, de akkor többet nem fogom őt látni. Ekkor elsírtam magam, ő pedig megölelt, és azt mondta nagyon szeret. Kiborultam azon, hogy mindig azt mondja, mennyire lusta vagyok, mennyire egy szemét vagyok, mert mondtam neki, hogy miért jár olyan sokszor a haverokkal italozni. Sose sírtam előtte, de akkor kijött belőlem. Folyamatosan csak érzem, mennyire elégedetlen vagyok magammal.


2022. jún. 16. 21:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
93%
Nincs ló, jó a szamár is…
2022. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
engedd el, és majd jön olyan aki megbecsül, kielégít és nem csak magára gondol
2022. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt jól meg kellene beszélni a barátoddal.

Nem nagyon érdemled meg ezt a viselkedést.

2022. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a leírtak alapján egyáltalán nem érdemled meg. A szöveg alapján csak (ki)használ Téged.
2022. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Es meg mindig vele vagy? Ekkor hulye nem lehetsz
2022. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még mindig vele? Ugyanolyan értékes vagy mint bárki más,ez a bunkó meg nem érdemel meg.

Majd találsz olyat aki illik hozzád

2022. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

" Azt mondta azért, mert nála ez hamar megtörtént, de neki többet kellene velem foglalkozni."


"Azt mondta ha vele jól fogok viselkedni, akkor még elmehetünk ide-oda kikapcsolódni, de ha nem akkor még nem is fog hozzám jönni sem"


Ez csak kettő arcon vágás a sok közül.


Te tényleg úgy érzed/hiszed, hogy ez az ember szeret téged?



Viszont, ha az előzetes véleményem megfogadod akkor erőt veszel magadon és szakítasz. Még akkor is, ha azzal jön, hogy szeret. A szeretet nem erről szól és nem ilyennek kellene lennie.


Szükséged van arra, hogy lelkileg romboljon folyamatosan valaki?

2022. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg, hagyd ott.
2022. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő nem szereti látni, hogy sírok, és többet nem is szeretne úgy látni.
2022. jún. 16. 22:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te???

Hányadik kérdésed ez már?

Mondd, miért nem hagyod ott? Miért

Miért írod ki ezeket a kérdéseket? Mi a célod vele, ha semmit nem csinálsz?

Idegtépő, komolyan.

2022. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!