Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakike1111 kérdése:

Macska vagy a párod?

Figyelt kérdés

Egy macska miatt ott hagynátok a párotokat?

Annyit kell tudni hogy a párommal már több mint 4 éve vagyunk együtt a macska pedig már majdnem egy éve van velünk… Nagyon szeretem a páromat a felől nincs kétség, de sajnos nagyon sok vitáink vannak a macska miatt akire úgy nézem mintha a gyerekem lenne (lehet ez valakinek hülyén hangzik, de aki igazán szereti az állatokat az tudja mit jelent ez számomra)!

A párom nagyon sokat bántja a macskát is mivel a macska bent van és nagyon sok gondot okoz (bepisil le löki az anyósom virágait stb… De én imádom a macskám mert annyira a szívemhez nőtt ha elveszíteném nem tudom mi lenne… A párom képes lenne kinyírni szegény cicát és emiatt kételkedem a kapcsolatunkba…



2022. jún. 16. 22:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%

"A párom képes lenne kinyírni szegény cicát"


Te pedig egy ilyen emberrel még együtt vagy? Ráadásul 4 éve?

2022. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Fel nem fogom, hogy egyáltalán hogy merülhet fel olyan, hogy egy állat fontosabb legyen, mint a párom...
2022. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha erőszakos egy állattal, akkor előbb-utóbb veled is az lesz, csak úgy mondom.
2022. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

Olyan párt keresnék, akinek ugyanolyan fontos az állattartás, mint nekem. Ezáltal nem állítana válaszút elé.


A te szitudban egyértelműen a cicát választanám, mert nem normális, hogy a párod ennyire agresszív. Gondolj bele, hogy ha gyereketek lenne, vele is sem lenne minden fenékig tejfel. Rombolna a lakásban (annak ellenére, hogy magamnak való voltam, én is törtem párszor vázát, porcelánt, poharat), és nem lenne egyből szobatiszta. Félek, hogy a párod ebben az esetben is agresszív lenne a gyerekkel...

2022. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%
Na igen. Mindkettőben van igazság. Nem választanék egy macskát a párom helyett... mondjuk ha allergiás rá. Viszont ha durván bánik az állattal (ezt te tudod megítélni, hogy tényleg bántalmazza vagy csak ráfér a macskára némi határozottabb nevelés, mert azért ilyen is van...), az elég kiábrándító. És előre vetíti, hogy bánna mondjuk egy gyerekkel.
2022. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig a macskámat választom. Számomra ő segít minél hamarabb felismerni az érzelmi nyomorékokat.
2022. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg ezt meg kellett volna beszélni a macska előtt hogy ez bizony esélyes hogy ilyesmikkel jár. Én rühellem ha macska van a házban pontosan az ilyen dolgok miatt és ha párom szeretne sem bennék bele. Én sem szeretnék olyan állatot a házba amit a párom nem akar. Nem kellett volna fejest ugrani az ilyesmibe így jártál. Neveld meg a macskádat akkor talán jobban elviseli majd. Ha még sem akkor mehetsz a macskáddal ahova akarsz. Nekem nem kéne olyan partner aki helyettem egy macskát választ.
2022. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Ti amúgy megbeszéltétek hogy lesz egy macska? Ha anyósnál laktok ő mit szól hozzá? Megpróbálnék először beszélni a párommal, hogy mi a baja a macskával, és valahogy találni egy kompromisszumos megoldást. Ha annyi a baj, hogy bepisil, meg lelökdösi a berendezést, akkor ott nevelési probléma van, ez könnyen orvosolható. Az nagyon nem szimpatikus hogy képes lenne megölni a macskát, így nem tudnék vele együtt élni ha tovább is ezt érezném.
2022. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
16%

Mi ugyanebben a szituban vagyunk, de már 15 éve házasok, és van 2 gyerek. A macska 12 éves, és szerintem már öreg, vagy nem tudom, de elfelejtette hogy kell szobatisztának lenni. Őszintén engem is rettenetesen bosszant, hiába is szeretem a macskát. Most újítottuk fel a házat 8 millió forintért, és arra megyek le a földszintre, hogy már megint macskapisi szag van, és lehet keresgélni, hogy megint hová tette. A férjem is mondta, hogy kinyírja, de persze szerintem csak a szája jár. Most mi ott tartunk, hogy nem jöhet be a házba, de persze télen majd be akar jönni, nem tudom akkor mi lesz. Ráadásul nálunk a gyerekek imádják, a fiam szobájában szokott aludni, folyamatosan megy a hiszti, hogy miért nem jöhet be a macska.

Te nem tudtok valami kompromisszumot kötni? Nem lehet kinti macska? Nem lehet elajándékozni? Ez így nem valami higiénikus, a macskától amúgy sok betegséget is el lehet kapni.

2022. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
33%

Kutyás gazdi vagyok, ha a párom megütné a kutyámat, úgy basznám ki, mint a huzat. Aki bánt egy állatot, az engem is fog.


Viszont!


A te történetedben előbb költöznék el a párod helyében, mint a helyeddben, amiért bántja a macskát. Hát nem igaz bammeg, hogy nem bírod megnevelni azt a rohadt dögöt! Hogy lehet egy macska által szétbaszott hugyos lakásban élni évekig? Ne vicceljünk már... Nem bántok állatot, de csak azért, mert a rosszul viselkedő állatnak gazdája a nyomorék. Itt pl te.

2022. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!