Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy felnőtt férfira hatni,hogy fizesse a számlákat? Most is adótartozása van

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi években nagyon felelőtlen lett. Soha nem fizet semmit be csak a legutolsó pillanatban. Hitel, telefonszámla, KATA stb. Jelenleg lefoglalta a NAV az egyik autót, ez az első ilyen eset. Idáig azért két havonta befizette a dolgait. Mindenbe belekap, ha valami kell neki azonnal megveszi nem tud várni mármint nem hülyeségek de akkor sem tud várni pl állatokat tart de nem elégedett az állomány számmal és vásárol fel hitelre többet stb. Én teljesen kivagyok idegileg, szeretnék leülni vele és elmondani ha ez tovább így megy nem fogom vele összekötni az életem és nem szeretnék ilyen házasságot,sem ilyen házasságban gyermeket a világra hozni. Egyébként volt munkahelye és jól is keresett de amióta katás vállakozó elvagyunk adósodva. Mit tegyek?

2022. jún. 17. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csak azt teheted,amit ide leírtál az utolsó soraidban. Fogod magad és beszélsz vele. Adsz neki X időt, hogy változtasson, és, ha nem, otthagyod.

Szerintem ebben semmi bonyolult nincs, ha csak a pusztán logikai részét nézed.

2022. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze de azt sem akarom,hogy azt gondolja a rosszban nem vagyok mellette csak a jóban mert ez nem igaz. Viszont ezt a helyzetet neki köszönhetjük. Nekem van munkahelyem igaz nem keresek sokat de elég és akartam plusz munkát,hogy segítsek de nem engedte. Majd megoldja ő, azt mondta. Viszont én szeretném ha egyenesbe jönnénk mert így egyelőre semmire nincs pénzünk, nem tudunk nyaralni sem esküvőt szervezni sem semmit de látszólag őt egyelőre annyira nem hatja meg. Lehet most beijedt kicsit,hogy elviszi a NAV a kocsit de ez számomra akkora szégyen. ☹️ Én azt hoztam otthonról,hogy a számlák befizetése az első!
2022. jún. 17. 17:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve,hogy most költöznénk össze de jelenleg áll a ház újítása anyagi gondok miatt. Együtt élve ha nem fogjuk fizetni mi lesz? Ez nagyon para számomra
2022. jún. 17. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az a para, hogy neked az egyik legnagyobb gondod, hogy nincs nyaralás.

Meg aztán minek tervezel vepe esküvòt, ha azt írtad, még össze se költöztetek?

2022. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Fel kell vennie egy penzugyest. Cégeknél is igy megy hogy a nagy hòs ferfiak nem sz.rakodnak a számlautalasokkal meg konyveléssel
2022. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*hős
2022. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő a 19 milliós pali , vagy az egy másik eset.


Érdemes lenne kivizsgàltatni , nem-e mániákus , vagy más

2022. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem költöznék vele össze, és gőleg közös hitelt nem vállalnék. Fizetheted te az egészet, ő meg lelép a felével. Vagy viszi a bank. Egyik verzió sem jó.
2022. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs közös hitelünk, 5 éve együtt élünk csak most lett saját ingatlanunk. Nem fontos a nyaralás de oké értem,hogy ezt ragadtad ki. Nem tudom ki az a 19 milliós férfi 🙂 Nem rossz ember a párom egyszerűen csak nem tud bánni a pénzzel,azthiszem. Nem elhagyni akarom egyébként,csak kicsit megijeszteni,hogy kapja össze magát, értünk.☹️
2022. jún. 17. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem arrol sol h ne tamogatod a rosszban, hiszen ne rossz van hanem o rontja el. Adossagba veri magát nem fizet. Az h bővíti a vállalkozást szep es jo befektetni szoktak de csak is esszel. Es nem szorni a penzt minden egyebre mert neki kell de kozben viszik a kocsit? Nem baj mad vesz másikat megint hitellel? Ez nagyon problemas, kapuzaras panik tulkompenzalas stb vagy csak siman meghulyult. Beszelj vele h nagyon rossz uton halad es ha nem vigyáz mindent elbukhat es csak a hitel marad amit atlag melóval nagyon nehéz fizetni. Na meg persze h ne hanyagoljon el, es gobdoljon a jovotokre mert ahhoz ketten kelletek.
2022. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!