Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehetne érni valahogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehetne érni valahogy, hogy viszont szeressen valaki?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom én elmondtam neki, hogy nagyon tetszik és szeretem, de ő azt mondta legyünk csak barátok. Van értelme még próbálkoznom? Változhat ez?
2022. jún. 18. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul, hogy nem tetszünk annak aki nekünk a világot jelentené. Ez fáj, de nem igazán tehetünk ellene.
2022. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, ezek nem akaratlagos dolgok, hogy valaki vonzódjon a másikhoz. Nyilván nem lehetetlen, hogy x év múlva meggondolja magát, mégsem hiszem, hogy bárki szívesen bíztatna arra, hogy ne add fel, mert csak pazarolnál egy előreláthatóan reménytelen projektre időt.

Azt viszont el tudod érni, hogy elmúljanak ezek az érzések ha eltávolodsz tőle, és biztosan akkor, ha találsz olyat, aki viszont szeret.

2022. jún. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, nem lehet befolyásolni. El kell fogadnod, vagy ahogy előttem írták eltávolodnod tőle, akkor nagy valószínűséggel elmúlik majd amit érzel
2022. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével." Gabriel Garcia Márquez.
2022. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!