Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy kapcsolat már a kezdeti szakaszban kihűl a távolság miatt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttünk össze, nekem rögtön utána haza kellett utaznom családi dolgok miatt. Kétszer találkoztunk azóta, de nagyon távolságtartónak éreztem mindkét alkalommal. Alig beszélünk. Ez azt jelenti, hogy sosem szeretett?
2022. jún. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ideje se lett volna beléd szeretni.
2022. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte 4 hónapig randiztunk...
2022. jún. 18. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Akkor elég rossz jel, de ismeretlenül nem tudok okos lenni.
2022. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg megunta a helyzetet. Semmiképp sem jó jel, ha már ennyi idő után nem erdeklodik.
2022. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Én nem unnám meg a lányt.
2022. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát valami félremehetett a kommunikációban. Én a párommal, amikor megismerkedtrm, mondtam neki hogy fél évre ki fogok költözni külföldre ösztöndíjjal. Aztán azóta már jó sok idő eltelt de kibírtuk meg tök jól alakult minden. Csak ehhez ugye elhatározás kell mind a két fél részéről
2022. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy csak átmeneti helyzetről volt szó, egy hét múlva pedig megyek vissza megint hosszabb időre. Szembesítettem a dolgokkal, egyetértett vele, hogy kevésbé érdekeltem az utóbbi időben, de szeretné, ha nem szakítanék emiatt, várja, hogy ismét többet tudjunk találkozni. Én viszont nagyon elkeseredtem, nem tudom, van-e így értelme folytatni.
2022. jún. 18. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A távolságtartás a lelki önvédelem jele is lehet. Ha ismeri magát annyira, hogy tudja: nehezen viselné a hiányodat, akkor erre egy megoldás lehet az, hogy eltávolodik tőled. Így a szenvedése csökken. Ha majd újra egymás közelében lakhattok, akkor ezt a belső lélekvédő mechanizmust ki tudja kapcsolni, s minden visszatérhet a régi kerékvágásba. Ezért nem akar most szakítani.
2022. júl. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!