Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázott,nem tudom mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázott,nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Tegnap este házibuliban voltunk hivatalosak,és este vacsoránál szóba jött,a házasság dolog.En viccesen megemlítettem ,hogy én készen állnék rá,(4,5eve vagyunk együtt.)Erre a párom,ki kelt magából ,hogy na O aztán el nem venne!!!!!Azt hittem viccel,mindenki nézett furán ,és nagyon kellemetlen lett a helyzet.Amikor hazaértünk,szóvá tettem,hogy ez mégis mi volt?!Es csak azt szajkózta,hogy felejtsem el,biztos nem!!!!Jó minden így ahogy van,és mellé beszélt én úgy érzem .. folyamatosan.Aztan látta mennyire megbántott ,hiszen errol már beszéltünk az elején,és nem volt sosem ilyenről szó hogy O nem szeretne házasodni.Ma reggel még feljött a téma,mondtam neki Ha nem szeret , akkor végülis külön is lehet menni,mert egyszerűen én nem értem ,hogy miért ellenkezik ennyire duhosen...(O volt már házas,6evet,és közös megegyezéssel valtak el,mert nem szerették már egymást.Szoval meg nem is gondolhatok arra sem ,hogy Omo


Ő most csalódott,vagy megcsaltak...Azóta síró görcsom van ,hogy miért ilyen, megalázó módon kellett,ezt közölni.Es ha változott a véleménye miért nem szólt ,és beszélte meg velem.Nem mások előtt ... Persze O kedveskedett reggel,mintha semmi nem történt volna,és amikor látta ,hogy szomorú vagyok, akkor kiakadt,hogy ugye nem a f....sz... ó házasság téma miatt duzzogok...Nem tudom mit tegyek,rosszul esik..


2022. jún. 18. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 választásod van. Az egyik, hogy beletörődsz, hogy nem fog elvenni, a másik, hogy ha mindenképp egy esküvő a szíved vágya, akkor marad a szakítás.
2022. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ebből nekem az jön le, hogy nem a házassággal van baja csak azzal, hogy egyszerűen veled nem akar.

Én nem maradnék benne ebben a helyzetben pláne, hogy így lejáratott a barátok előtt.

2022. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt csinálsz, amit akarsz. Arról például semmit se írsz, hogy egyébként milyen a kapcsolat.

Döntsd el, hogy akarsz feleség lenni, vagy sem. Vagy szakítasz, vagy nem.

Valószínűleg előbbi, mert ekkora megalázást nem lehet a szőnyeg alá seperni.

2022. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jönnek majd, akik azt mondják, az csak papír, mit számít... De sosem értettem, hogyha csak egy papír, akkor miért is fájna meglépni?


Az, hogy mindenki előtt megalázott, nagyon gusztustalan volt a részéről.

Az, hogy ő már volt házas, és elég volt neki, és ezèrt téged megfosztana ettől, az meg durván önzőség.


Viszont ez olyan dolog, amit kikényszeríteni nem lehet, így én elgondolkodnék a helyedben, érdemes-e folytatni, mert nem biztos... Sőt...

2022. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
mással se lesz jobb :(
2022. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak botrányos válása volt, mégis el akar venni. 1 éve vagyunk együtt, már szervezzük az esküvőt.

Ha vele akarsz lenni papír nélkül, akkor maradj, ha mindenképpen házasodni akarsz akkor ő nem a te embered.

2022. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak fura,hogy miért így áll hozzá.Maskepp minden jó,mindennap kapok valami meglepit,százszor elmondja ,hogy szeret.Ezert érthetetlen ez a reakció.Minden jól működik,nem is veszekszünk.Azota is ezen kattogok,hogy miért ellenkezik ennyire ettől a dologtól.Persze erőltetni én semmikeppen nem szeretném,sőt amióta így megnyilvánult,már úgy vagyok vele ,ha megkérne is német mondanék.Az ,hogy a baráti társaság előtt ilyet mondott,nagyon rosszul esett.
2022. jún. 19. 08:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mintha vmi defektes lennél :(
2022. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem szakitassz? Nem az a baj , hogy nem akar elvenni , hanem ahogy megnyilvanult. Rohadt primitiv , es megalazo ! Ez egy rohadt bunko .


"Maskepp minden jó,mindennap kapok valami meglepit,százszor elmondja ,hogy szeret"


Ez meg sokat elarul . Minek mindennap ?!


En kidobnam es nem azert mert nem akar elvenni.

2022. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
O nem tartja megalázónak,szerinte csak simán elmondta mivel barátok előtt miért lenne titok,hogy neki többet nem kell a hazassagosdi.Nem az dönti el ,hogy együtt maradunke,hiszen ő is elvált.
2022. jún. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!