Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy szerintetek is ezzel megalázott engem?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején is gyanús volt, hogy a barátom hiába bizonygatja, hogy túl van az exén, ez nem teljesen igaz. Pl.volt a gépén egy mappa a lány nevével és legalább 200 kép volt róla, amikor finoman célozgattam, hogy ez engem zavar akkor eltűnt, de szerintem nem törölte csak elrejtette. Már hónapok óta szóba se került köztünk az exe, aminek nagyon örültem erre most kiderült, hogy a haverjainak a volt csaja képeit mutogatja, úgymond felvág vele, hogy mennyire szép lány volt. Nekem ez szörnyen rosszul esett, mert úgy érzem még mindig nincs túl rajta.Ő azzal védekezik, hogy minden pasi ezt csinálja és nem bűn az, ha büszke az exére. De miért nem rám büszke, ha már velem él együtt?? Jogasan érzem úgy, hogy meg vagyok alázva?
2020. okt. 23. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jogosan érzed.
2020. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Jogos a felháborodásod.
2020. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jogos. Itt inkabb az a kerdes, hogy mit fogsz te lepni ez ugyben?
2020. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem reagálod túl, ez gáz.
2020. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálam kifele állna a szénája.

Beletipor az önbecsülésedbe, és még csak meg

sem érti, hogy mi a problémád.

Ez egy tahó.

2020. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az emlékeihez mindenkinek joga van, de az durva túlzás, amit csinál. Egyáltalán nem általános, hogy exek képeivel villog valaki a haveroknak. Elég fura lelkülete van (végtelenül felszínes), nyilván nem véletlenül lett vége, az a lány nem egy tárgy, nyilván rengeteg dologban nem passzoltak.
2020. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg neki, hogy igen közel került a kirúgási határhoz. Gondolkodjon már el...
2020. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már biztos, hogy szakítok vele, csak annyira nehéz elfogadni, hogy majdnem egy éve hülyít, közben meg 100%, hogy nincs túl az exén...
2020. okt. 23. 20:54
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Nekem minden exemről van egy mappa a gépemen, amit nem is titkolok. Volt lány akinek ez nem tetszett. Hát, nem tűnt el a gépemről.

Ez a részem. Valaha őket szerettem. Az emlékeim velük mára a személyiségem része. Ha valaki azt kéri, hogy tagadjam meg magam, tagadjam meg a múltam arra csúnyán fogok nézni.

Volt, hogy a barátaimmal szóba kerültek exek és beszéltünk róluk. Nem tettem, de akár mutathattam volna képet is egyikről másikról és ezzel egy picivel sem lennék rosszabb ember és szemernyivel sem szeretném kevésbé a jelenlegi barátnőmet.

Ez én vagyok, hogy a te barátoddal mivan azt nem tudom.

2020. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Ő is valahogy így gondolkozik, de nekem ez nagyon rosszul esik, amit figyelembe vehetne.
2020. okt. 23. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!