Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan ez a sok negatív érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ez a sok negatív érzés?

Figyelt kérdés

A barátommal sajnos azt vettem észre, hogy nagyon sok negatív érzése van irántam, nem véd meg ha bántás ér, sőt mindenkivel egyetért, aki velem ellenséges, es észrevettem, hogy nekem is negatív érzéseim vannak iránta. Lefekszünk egymással, van, hogy összebújunk, dédelgetjük egymást, es akkor ez őszinte, de amikor vita van, előjön mindkettőnkből a negatív érzelem, gyűlölet, helyesen mondva. Amit nem tudok hova tenni.

Okunk nincs, hogy ellenségek legyünk.

Magamon is észrevettem, hogy peldaul elrejtem előle a csokim, akkor is ha sok van. Ő meg ha nem bízom benne, es gyanítom, hogy nőzik, körbetelefonálja a rokonságát és megszégyenít, hogy milyen feltekeny vagyok.

Pedig nagyon ragaszkodunk egymáshoz, és a szexet csak vele tudom elképzelni...

De nem szeretjük egymast


2022. jún. 19. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellened van, mérgező ember, én szakítanék
2022. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ellenem van, én is látom, de lehet én vagyok a hibás, mert magamban is latok negatív érzéseket. Es hibásnak erzem magam. Mikor udvarolni kezdett nekem, eleinte mivel túlzottan nyomult szegeny, kopogott nalam folyton, akkor is ha nem volt kedvem talalkozni ( depis voltam) sokszor voltam vele visszautasító.... neha kicsit undok
2022. jún. 19. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Minek jöttél össze vele egyáltalán?
2022. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne?

Leírtad, hogy nem szeretitek egymást, és egyáltalán nem támogat, ráadásul csak azért jöttél össze vele, mert nagyon nyomult.

2022. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!