Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy nem vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem vagy a párod családjába való?

Figyelt kérdés
Mitől és mi lett a vége a kapcsolatnak?
2022. jún. 19. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Az egyik esetben nagyon egyszerűek voltak. Leültek nézni azt a Bölcsek kövérét és valami sorozatos fingós részen fetrengve röhögtek. Amúgy az apuka alkesz is volt.

A másik esetben a család egy részének mániája volt, hogy folyamatosan közös programokat toljunk és mindenki a családból a saját dolgát erőltette. Tehát, ha valaki kitalálta, hogy x napra legyen minden kimosva, akkor óriási veszekedések voltak, ha ez nem történt meg. Vagy épp kék terítőt akart valaki.

2022. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Óóó persze. Az ő családjában mindenki több diplomás, nekem csak érettségim volt. Családi összejöveteleken folyamatosan mentek az értelmiségi eszmecserék amihez én köpni nyelni nem tudtam, általában csak csendben vártam a végét. Az én családom kétkezi munkás. Anyós mindig hangoztatta burkoltan, hogy mennyire lenézi az ilyen embereket. 13 évig voltunk együtt, azalatt folyamatosan ezt hallgattam a családjától, aztán felvettek egyetemre és persze mindenki kussolt. Hála istennek, hogy megszabadultam tőlük.
2022. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2-es vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy a kapcsolatnak ettől függetlenül lett vége de azért nagyban hozzájárult a családja is.
2022. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de egy percig sem zavart. Ő mellettem döntött, nem tartjuk a kapcsolatot a többiekkel.


Egyébként attól, hogy abban a családban mindenki próbált nagynak tűnni és előadni magát. És ez a betokosodott hányadék gondolkodás volt bejáratva, hogy a fiatalabbak ne várjanak semmit, csak szolgálják az idősebbet.


Két perc alatt zúztam le anyósom önbecsülését, mikor kiderült, hogy ugyanannyi diplomám van. Én nem akartam ezzel vagánykodni egyáltalán, ő meg majd' megveszett, hogy nem tudja magát előadni. Innentől jóformán lefelé tartott a kapcsolatunk. Nem bírták elviselni azt sem, hogy engem anyám partnerként kezel és segített elindulni az életben, nem pedig azért kell hálásnak lennem érte, mert kész tények elé állított, hogy hasznot húzzon belőlem (abban a családban konkrétan ez ment, a párom nevére akartak felvenni hitelt maguknak meg kapott egy roncs kocsit "ajándékba" úgy, hogy még a nevére sem lett iratva, csak az volt a megtiszteltetés, hogy ha ráköltött egy vagyont, hogy átmenjen a forgalmin, akkor használhatta). Folyamatosan ki voltam oktatva, teljes felháborodás volt, mikor úgy akartuk élni az életünket, mint a felnőttek, ahelyett, hogy a pereputtyot pesztráljuk. Végül megmondtam a páromnak, hogy oké, hogy tőlem féltik a vagyonukat és ezért nem adnak semmit neked, mióta együtt vagyunk (ez konkrétan ki lett így mondva), de én k..vára nem fogok egy fillért sem költeni arra, amin nincs a nevem, vagy legalább a tiéd. És így alakult az, hogy elmentünk albérletbe ahelyett, hogy anyuka örökölt lakásába költöztünk volna be cserébe azért, hogy felújítjuk. Meg a f*szomat azt.

2022. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Volt, persze.


Exem családja is borzasztó dicsekvő volt, főleg az anyja. Az előttem szólókkal ellentétben nem volt diplomájuk meg ilyesmi, de nem is kellett, mert ők fújták a Passzátszelet. Nekem volt a legmagasabb végzettségem, mégis megtalálták a módját, hogy lenézzenek, lehúzzanak. Meg merem amúgy kockáztatni, hogy némelyik családja nárcisztikus személyiségzavarban szenvedett (illetve mások szenvedtek tőlük, bocsánat), mert nagyon sok tünet egyezett. A folytonos önfényezés, önzés, más emberek érzéseinek figyelmen kívül hagyása, mások lehúza, gázlángozás.

2022. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, Az anyuka még rendes is volt viszont tökéletesség mániás volt. Szóval az se volt mindegy, hogy milyen szögben áll a tusfürdő a kád szélén. Az apukája már nem élt mert alkoholista volt. Az anyukának viszont volt egy pasija aki azelőtt 13 évig együtt volt egy elég agresszív roma nővel és át vette a stílusát. A pasinak volt egy 28 éves lánya is nekik meg az volt a szokásuk, hogy nyitott ajtónál wc-ztek meg amikor a csajnak haza jött a pasija németből éjjel nappal azt kellett hallgatni, hogy gyereket gyártanak miközben az 5 éves kisfia is ott feküdt mellettük az ágyon. Úgyhogy eléggé gázak voltak. Örültem mikor elköltöztem onnan.
2022. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen, de még együtt vagyunk, nem lett vége a kapcsolatnak, meg nincs is rá hatással, csak én érzem magamat kívülállónak.

Ők hárman vannak testvérek, én egyke vagyok. Számomra nagyon furcsa, hogy mennyire összetartanak, és mennyit foglalkoznak egymással, nekem már fullasztó, én nem bírnám. Meg valószínűleg én vagyok a túl anyagias, de azt is rossz nézni, hogy csak úgy pénzt ad a húgának, én biztos nem adnék senkinek (nekem se adjon más).

2022. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Paromnak csaj az anyja el: egyedulallo alkoholista. De o nem gondolja magat alkoholistanak. Par eve osszevesztunk szerencsere,azota nem megyek hizza soha.


Az akkori jolnevelt felnort kutyam kizarta karacsonykor a 16 fokos eloszoba konyhaba. En ott ultem egyedul a kutyammal. Az volt az utolso.

2022. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Volt barátnőm szüleinek anno nem volt lehetőségük továbbtanulni. Dolgozniuk kellett, gondolom, nekik ez volt a természetes. Emiatt egy másodpercig sem támogatták a gyermekeik tanulmányait az érettségi után. "Aki szakmát tanul, egyetemre megy, az a szülein élősködő naplopó, a gyárba így is el lehet menni dolgozni és pénzt keresni, mert az legalább munka." És hasonlók... nem teljesen értettem egyet velük, de végül nem ez volt a szakító ok. De később visszahallottam, amikor a lányuk összejött egy segédmunkással, hogy "végre igazi férfi került a családba". A lányukat sajnálom, mert sokkal többre lett volna hivatott, mint ahol jelenleg tart.
2022. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!