Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti udvarolnátok olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti udvarolnátok olyan lánynak, akinek a családjában vannak csirkék?

Figyelt kérdés
van egy tök jó csaj, de tyúkokat tartanak otthon... és a haverjaim tuti kiröhögnének, titeket zavarna?

2013. júl. 22. 14:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
legalább jó minőségű húst kajálsz amikor hozzájuk mész, nem a szar bolti növekedési hormonnal meg minden szarral kezelt húsokat
2013. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
a haverjaid gyökerek.... -.-"
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki. Sokkal jobb a házi tojás és a házi csirke mint a bolti szar. Haverok véleménye amúgy semmit se számít nekem. ha kiröhögnek ez van. akkor nem igazi barátok, vagy csak viccelődnek.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
xDDDD Hát te nem vagy normális. Aki pedig ilyenért kiröhög, az se százas, + nagyon gyerek még.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felsírtam. :D Mármint nem a lányon, hanem, hogy mekkora zellerek a haverjaid.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

No lám, te városi paraszt.

Tudod van ahol háznál is tartanak állatot. Képzeld olyan is létezik ahol a bomba csaj minden reggel kimegy megetetni a marhákat az istállóba, aztán este felvesz valami csini rucit elmegy egy buliba te meg a nyáladat csorgatod utána.

2013. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
szerintem is gyerekes... csak kellemetlenül érint, a lány, meg tök rendes, csinos, jól eltudunk beszélgetni... de multkor a haverjaim ilyet beszóltak mikor velem volt, hogy mentek pásztorkodni? jah meg a csajnak, hogy ne ülj sokat a tojásokon...
2013. júl. 22. 14:30
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a barátaidhoz. És hozzád is, hogy ez mérvadó.
2013. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

a haverjaidat meg téged is meg kéne etetni a disznókkal amúgy.

Ne udvarolj a csajnak, jobbat érdemel nálad valószínűleg...

2013. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaim csak egy ilyen beszólásig lennének haverok...
2013. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!