Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyire fontos a szexualitás és a szex a férfiak számára?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy sráccal, aki nagyon rajta van a témán, és szinte csak ezzel hajlandó foglalkozni. Azt is őszintén megosztja, ha a környezetében lát valamit ami felizgatja.

A férfiak tényleg így működnek? Tényleg ennyire e körül forog a fantáziájuk? Vagy csak ő az aki ennyire nyitottan beszél róla? Eddig még nem ismertem senkit, aki ennyi mindent megosztott volna velem, a régebbi kapcsolataimban.



2022. jún. 20. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy bárdolatlan bunkó ösztönlénnyel jöttél össze. Ennyi.
2022. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Hááááááát... Nyilván férfinként változó, de azért ha csak ezzel hajlandó foglalkozni, az nem jó jel. Az meg főleg red flag hogy mindig elmondja, ha valamiért felizgult. Kb mintha nem érdekelnéd más miatt, csak hogy legyen kivel szexelnie.

Bevallom, nekem ilyen pasival nem (sokáig) volt még dolgom. Szerintem ez nem normális és nem kívánatos, és nem a nyíltságról szól, hanem az ő sekélyességéről inkább.

2022. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez az adott egyéntől függ.

Nem, nem minden pasinak az egyetlen témája a szex.

De mondjuk te sem lehetsz túl okos, ha egyetlen idióta kan alapján képes voltál durván 3,5 milliárd emberre általánosítani.

2022. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Csak szex, és más semmi.

A vágyam csak ennyi.

2022. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemrég jöttete össze, akkor csak egy leszel a sok közül és adja a szépet másik nőnek. Jó lesz így Neked?

Nem minden férfi ilyen. Ilyen csak szexpartnernek jó, kisegítőként.

Ffi.

2022. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban fugg attol h kivel jossz ossze.

A mostaninak ekorul forog a vilag, a következő auto bu.i lesz v gamer.

Mindenkinek mas es mas a fontos, de ez nem csak ferfiakra igaz, hanem nokre is. Koztuk is mind mast es mast var egy kapcsolattol, ott is van nimfo v penzehes, figyelemhianyos stb stb.

2022. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak te vagy ilyen hülye hogy ezt a tetut elviseled.
2022. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!