Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizál engem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizál engem minden téren?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a barátom viselkedését. Eleinte sok jót mondott rám. De így 1 év után inkább rosszat, és ezt valahogy nem értem. Ha az elején szinte tökéletes voltam neki, már miért nem vagyok jó? Összehasonlított egy kolléganőjével akivel egy irodában dolgoznak, hogy aztán neki milyen nagy melle van, nagyobb, mint nekem. De utána kijavította magát, és azt mondta, hogy én sokkal jobban nézek ki, mint a kolléganője.


De utána mondta, hogy mivel az a nő tanult, én pedig nem (nekem csak szakmám van, nincs diplomám), így én nem vagyok annyira okos, és hogy mivel nekem kevés eszem van, így ő nyugodtan át tud engem rázni.


Ezért én nagyon megharagudtam, mire ő mondta, hogy velem viccelni sem lehet, és hogy ő is belátja, ha ő tőle más jobb valamiben.


azért is megszól, ha olcsóbb dolgot veszek, akkor meg nincs igényem, ha meg kicsit drágábbat, akkor én csak a pénzt tudom verni.


Csináltunk mindketten egy bizonyos dologról képeket, mire mondta, hogy az ő képei sokkal jobban sikerültek, mint az enyém. Szerinte nekem nincs önkritikám. De azt szinte mindig elmondja, hogy szeret. De akkor sem értem ezt az egészet.


2022. jún. 21. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Fenének kell egy ilyen pasi. Akkor jöjjön össze a kolléganőjével. Menekülj, mielőtt az onbizalmad, önbecsülésed lerombolja
2022. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A kolléganőjének párja van, és a barátom azt mondja, csak én érdeklem, őt más nő nem érdekli, csak viccelt, és mindent én veszek komolyan.
2022. jún. 21. 13:21
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Én is elmondom, hogy szeretlek. Viszont minden nap a földbe döngöllek. Remélem nem baj.

Nem unod ezt minden héten kétszer kiírni?

2022. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott.
2022. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Beteg fasz. Te meg nem vagy normális hogy ilyennel vagy.
2022. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy vele?
2022. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Mert hagyod.
2022. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kérdés már volt tegnap. Ennyire unalmas a nyári szünet? Nincsenek barátaid?
2022. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, hogy szeretlek, akkor velem is összejössz?
2022. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ő ilyen csipkelődős, de mint elmondta, ő látja a saját hibáit, vagy ha más jobb valamiben, te is csipkelődj vele nyugodtan. Az meg egy butaság h ennyi miatt el kéne vmit hagyni. Te is biztos mondtad már neki h ez meg az a színész mennyire jó pasi és mekkora félisten, én ezeket minden nap hallom párkapcsolatban élő lányoktól. Nincs ebben semmi.
2022. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!