Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírnád, mit tennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnád, mit tennél?

Figyelt kérdés
A párom elég csendes típus. Na de mostanában meg nagyon. Tegnap már megkérdeztem tőle hogy némaságot játszik vagy mi baja van de nem jött rá értelmes válasz, azóta hébe hóba beszél kb mintha kötelező lenne. Emiatt tök úgy érzem mintha kb csak lakótársak lennénk közbe meg van még 2 gyerekünk. 35N
2022. jún. 21. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebb is ilyen volt, miért nem kommunikáltad felé, hogy ez zavar?

Őszintén szólva, szerintem még nem találkoztam olyan férfival aki amúgy mindent is elmondott volna ami vele van. Mindig tisztázni kellett, hogy nekem ez fontos és nyiljon meg kicsit.

2022. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
11%
Megcsalt. Na csumpa nénje.
2022. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van aki magában tartja a gondjait, vagy ami nyomasztja
2022. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

En exemmel szenvedtem ezt végig.

Ma mar helybol kidobnám aki ilyen.

2022. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért szültél neki 2 gyereket, ha probléma?

Lehet, hogy egy idegennel élsz együtt, és 2 hét múlva kiderül, hogy ő utál, és gyereket sem akart soha! Az, hogy valaki nem beszédes, attól még kellene tudnotok kommunikálni.

2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Kellet az Audija mi?
2022. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Az elején jó volt a pénz meg a luxus?
2022. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez a beidegződés itt gyakorin, hogy bármilyen kérdést ír ki egy nő, minden háttér ismerete nélkül jönnek a luxusozók és a pénzéhesnek kikiáltók?
2022. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: engem a feleségem MINDIG durván leosztott, ha szóltam, hogy vmi nem tetszik, vagy arról beszéltem, amitől nem érzem jól magam. egy idő után "megtanultam" nem beszélni arról ami zavar, de már akkor sem szóltam pl. amikor megfájdult a derekam. és amikor ezekből a "tabu" témákból összegyűlik egypár, akkor már meg sem tudok szólalni, mert annyira frusztrált vagyok. nálunk ilyenkor van egypár órányi "némaság". olyankor kimegyek barkácsolni a kertbe, vagy bringázom egyet, nekem az segít. remélem segítettem, hogy hol lehet a gond.
2022. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

jaj kedves kilences , ezt én is kérdezhetném , hogy gyakorin a nőknek miért mindenre az az első válasza hogy dobja ki a párját/férjét/jegyesét ?

Nem kell azért hasra esni tőletek sem már bocs.

2022. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!