Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves úgymond szexkapcsb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves úgymond szexkapcsban kell e mondani a lánynak,hogy nem akarok már vele találkozni vagy simán ignoralhatom,pl ha keres,hogy talizzunk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 13:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani, ez nem is értem miért kérdés! Attól még, hogy nem párkapcsolat megérdemli, hogy korrekten viselkedj vele.
2022. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Alapvető kommunikáció.
2022. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Persze. Tök normális ha más fél évig együtt vagy valakivel, hogy ne szólj neki mivan. Tünj el mint egy szellem.

Ezt akkor tudom elképzelni mikor meglátjátok egymást és rögtön egy db szó nélkül szexeltek és ahogy elmész egy szó nélkül felöltözől és hazamész.

Ebben az esetben nem kell szólnod.

Ha azért beszélgettetek mert valamiért mégis egymáshoz jártattok, akkor illik szólni.


Ilyen láma gyereket te jó isten, és még hány ilyen van.

2022. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Téged minősít ha sunyi paraszt módjára ennyi nem telik tőled.
2022. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nem ígértem semmit neki és amúgy is csak szexkapcs volt
2022. jún. 22. 13:55
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig érdemes embernek maradni.
2022. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
nem kell, de alapvető modor része lenne legalább egy rövid üzenetet küldeni
2022. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

5-ös Hogyne ígértél volna, az volt a megegyezés, hogy ha kedved van, és ráérsz szexelsz vele, már, ha ez szexkapcsolat volt!

Az a sanda gyanúm, hogy neked az a bajod, hogy másfél éve markolászod a nadrágod, és keresed a töködet, hogy megmondd neki, hogy ez csak szex. Azért olyan kellemetlen egyszer az életben őszintének lenni..

2022. jún. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem. Megbeszéltük ,hogy heti szinten találkozunk és ez csak egyelőre szex. Ha változik,akkor változik. De már nincs kedvem hozzá. Mivel ez nem parkapcs,nem is tekintem úgy a csajt,hogy bármit is kellene neki mondanom. Ez egy szexkapcs, majd abbahagyja az irkalast. Nem értem,mit nem vág azon,ha nem írok vissza, akkor nem akarom. Ez nem párkapcsolat H bármi magyarázatot adjak... Így látom. Ha nem fogok neki válaszolni majd megunja a keresést. Akkor is ha többet érez, minek volt ennyi esze H belement,ha tudja,hogy belemszeret
2022. jún. 22. 15:13
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A szex kapcsolat is kapcsolat! Felelősséggel jár! Nem gépek vagyunk, hanem érző lények. Neked hogy esne ellenkezőleg, ha egyszer csak faképnél hagynának? Ennyire gyáva vagy?! Szakítani mindkét félnek joga van bármikor, de ezzel, hogy ghostingolod, sokkal jobban mwgbantod!
2022. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!