Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves úgymond szexkapcsb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves úgymond szexkapcsban kell e mondani a lánynak,hogy nem akarok már vele találkozni vagy simán ignoralhatom,pl ha keres,hogy talizzunk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 13:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltük ,hogy heti szinten találkozunk és ez csak egyelőre szex. Ha változik,akkor változik. De már nincs kedvem hozzá."


Na, hát akkor változott. És ezt illene közölni is vele. Fél percbe telik az életedből, hogy írj neki, egy üzenetet, hogy köszi, de ennyi volt, ne keress többet. Miért nem vagy képes erre?

2022. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet egy önző szar vagyok. De ez van
2022. jún. 22. 16:59
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi köze az önzőséghez? A szar vagy, az igaz.

Csak problémát gyártasz azzal, hogy nem zárod le, lehet még 100x megkeres, és te 100x fogod kellemetlenül érezni magad, ahelyett, hogy 1x normálisan intéznéd, és elfelejthetnéd.

2022. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22: Miért írtad ki a kérdést, ha nem számít amit a válaszolók mondanak? Igaz egyáltalán bármi a történetedből?
2022. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem önző szar vagy, hanem gyáva! És ez egy férfinél azért elég nagy szégyen! Valaki a hazáját, családját védi az élete árán is, te pedig ahhoz is gyáva vagy, hogy egy szeretőnek nemet mondj…
2022. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Inkább csak nem érdekel
2022. jún. 22. 18:52
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a kérdésed nem hiteles, ezt te is tudod…:( meg az is látszik, hogy marha fiatal vagy.
2022. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

26-os Ha nem érdekelne, akkor nem lenne kérdés, nem lennének buta flegmázó, ki ha én nem válaszok órák óta.

Már ebbe sokkal több energiát tettél, mintha neki azt mondanád, hogy nem, pedig mi idegenek vagyunk.

2022. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezed, hogy kaptat utánad, azért hagyod így lezáratlanul. Attól érzed magad valakinek, hogy csorgatja utánad a nyálát.
2022. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!