Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés
A párommal (férfi) szeretnénk gyereket .Elèggè bulizós tipus igaz mindketten dolgozunk .Multkor szóba került a buli és a haverjai állandóan hivkaljak bulizni. Kiakadtam mert ugy voltam vele hogy több időt kellene egymásra szánni erre azt monda én is elmehetek bulizni nélküle .

2022. jún. 23. 10:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%

Úgy olvastam, hogy "mindketten drogozunk". Haverok, bulika... "Menj el te is bulikázni". Óhhh, ez aztán a megoldás!! Igazán felelősségteljes ember lehet a párod! Büszke lehetsz rá!


30F/ispán

2022. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Érdekesség hogy az exe elment nélküle bulizni és bepasizott .Pedig terveztek gyereket .Pont ezért nem értem hogy tudja én szeretnék családot .
2022. jún. 23. 10:53
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki vihető, azt vigyék is.


Na lényeg a lényeg, most akkor mind a ketten akartok családot, vagy csak te? Mert többes számban írtad az elején. Most akkor csak te akarsz? Ő meg inkább bulikázna?

2022. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Akar ő is mert próbálkozunk meg is beszéltük hogy akkor szeretnénk.De pont ezt nem értem most bevágta ezt a szöveget hogy mehetek bulizni .Kicsit azért furcsa ez nekem.
2022. jún. 23. 11:00
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Minek akarsz gyereket egy olyan ferfitol, aki meg nem notte ki a pubertas kort?
2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha aggályaid vannak, szerintem ne próbálkozzatok. Keress egy megbízható társat, ne olyat, aki annyival akarja megoldani a problémát, hogy "akkor menjél bulikázni te is"
2022. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
#4: miért furcsa, hogy megbízik benned annyira, mint te benne? Azaz, hogy nem ismerkedni mész oda. Egyébként te nem akarsz vele menni?
2022. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%
4. Jó hát gyereket összehozni nem egy nagy művészet, nem ÍGY értettem, hog akarja-e. Hanem, hogy almalmas is a gyerekvállalásra?
2022. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
Kur.vára nem akar gyereket, csak miattad vállalja be. Ne b@szd el a gyereked életét, KÖSZI
2022. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
9. Meg a sajátját*
2022. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!