Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés
A párommal (férfi) szeretnénk gyereket .Elèggè bulizós tipus igaz mindketten dolgozunk .Multkor szóba került a buli és a haverjai állandóan hivkaljak bulizni. Kiakadtam mert ugy voltam vele hogy több időt kellene egymásra szánni erre azt monda én is elmehetek bulizni nélküle .

2022. jún. 23. 10:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha anno úgy járt, hogy emellett a bulizós életvitel mellett a nője bepasizott, úgyhogy gyereket akart tőle, akkor tanulhatott volna belőle. Nekem is az a véleményem, hogy a párod egy nagyra nőtt gyerek és nem szeret téged. Nem szerelmes beléd. Én jelenleg 30 éves vagyok, a férjem 37. Kinőtte már ezt az időszakot. Inkább itthon lefekszik pihenni, sőt bebszás se nagyon van, mert utána 3 napot vergődik, hogy nem érzi jól magát. Sőt mondta is, hogy a 20 éves kis pcsákhoz sincs már türelme. Neki egy érett, felnőtt nő kell, akivel megállapodhat. Egyikünk sem vágyik arra, hogy dizsiben izzadt emberekhez dörgölőzzünk piásan. Koncertekre együtt elmegyünk, de kb ennyi. Ha úgy viselkedne, mint a te párod, biztos, hogy nem vállaltam volna vele gyereket, sőt az esküvővel is vártam volna. Szíved joga bevállalni vele a gyereket, de ne lepődj meg, ha egy nap összecsomagol és lelép egy másik nővel.
2022. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
60%

Mi a férjemmel rendszeresen jártunk el bulizni, sőt, még akkor is, amikor már terhes voltam, csak nem tudtam róla. Meg külön-külön is.

Utána amikor jöttek a rosszullétek, és csak feküdni tudtam, én küldtem a férjem, hogy menjen, élje ki magát, bulizzon, úgysem tud velem otthon mit kezdeni....

A szülés előtti éjszakán én már a kórházban voltam, ő bulizott, ennek ellenére amikor hívtam, hogy jöjjön, mert szülök, azonnal haptákba vágta magát és rohant, úgy, hogy 2 órát sem aludt.

Azóta is teljesen oda van a lányáért és nagyon jó apa.

Igaz, mi az elején megbeszéltük, hogy akarunk gyereket, de eszem ágába se lett volna tiltani a bulizástól. Sőt, miután meglett a gyerek, akkor is mondtam neki, hogy maradjon ki egyszer-egyszer, de úgy kellett noszogatni...

Szóval az, hogy valaki bulizik, gyerek előtt, vagy mellett, az még nem jelenti alapból, hogy rossz apa. Ha mellette törődik a gyerekkel és nem csak az anyára hárul minden teher, akkor meg pláne nem.

De itt szerintem két probléma van :

- Te már nagyon akarsz gyereket, ő meg belement, hogy ne legyen balhé, de valójában nem érett rá

- Te viszont a gyerekre hivatkozva előszedted a kontrollmániádat, ami szerintem egy dologhoz fog vezetni: szétmentek, jobb esetben a gyerek születése és a terhesség előtt, rosszabb esetben utána....

2022. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
64%
Kedvencem, amikor valaki az “inteligencia” szóval dobálózni, miközben le sem tudja helyesen írni🤣🤣🤣
2022. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
21%
Hadd bulizzon, ne dirigálj neki, te is menj el, ah akarsz.
2022. jún. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
69%
33. DobálózIK*. Így jön ki a lépés. ;)
2022. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én úgy gondolom, hogy nem érdemes ebben a kapcsolatba gyereket vállalni mivel a párod, számomra úgy tűnik legalábbis, egyáltalán nem szeretne még édesapa lenni hanem bulizni, szórakozni vágyna.

Ha mégse tudnád elengedni ezt a témát akkor üljetek le és beszéljetek róla, de részéről az nem normális reakció, hogy te is menj bulizni. Ezt át kéne beszélni és döntést hozni, de sosem szabad gyereket vállalni nem stabil, nem kiegyensúlyozott kapcsolatban, akkor pláne ha az egyik fél nem is szeretne gyereket.

2022. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
33 nem tudom ebben mi a vicces .De te a sokadik okostojás vagy akinek muszáj dobàlozni másoknak a helyesîràsàn na ez szánalmas plussz nem is érdekel a kèrdès .Innentől teljesen felesleges a hozzàszólàsod .XD
2022. jún. 29. 07:33
 38/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem érdekel annyira hozzászólásom, hogy hozzászólj majdnem egy héttel később?🤣 vicces.

Amúgy tényleg ne akarjatok gyereket, így is bőven elég szerencsétlen van, akinek olyan szulo jutott, aki nem foglalkozik vele.

A párod sem fog, és nem is értem, hogy magadat miért áltatod ezzel. De majd meglatod.

2022. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Te a kàkàn is csomót keresel .Egyèpkènt mi vagy te jós !? Eléggé vicces vagy .Nem érdekel a válaszod de attol mèg válaszolhatok nem!?Vagy te most akkor mit csináltál !?Ebből is làttszik hogy csak egy okostojás vagy. XD
2022. jún. 29. 23:35
 40/41 anonim ***** válasza:
51%

Sok volt a pia, hogy banális szavakat sem sikerült leírni?

Nem jós vagyok, csak van szemem és agyam, amiket használok, ellentétben veled.

Csak mondom, hogy egyedülálló anyának lenni brutal nehéz, de sok sikert hozza.

2022. jún. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!