Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érezheti sértve magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezheti sértve magát?

Figyelt kérdés

Az egész abból indult ki h kb 3hete elmondta hogy tervezi a szabadságát a szalonban.


Erre annyit mondtam h sztem nem jó ötlet az,mert pont július végén mennek többen nyaralni általában előtte meg akarnak szépülni te meg pont szabin lennél.

Előtte júniusban is 1 hetet " szabin" volt,meg augusztusban is lesz kb ennyi. Szóval annyit mondtam h en nem mennék akkor.


Így is nehez beosztania a vendégeket és mesélte h tervezi h elkezd mozogni. Mondtam ez jó, de ha ezt " betűzöd" akkor + dologgal nehezíted h hogyan oszd be őket.

Otthon is tudnál tornázni amikor hamarabb hazaérsz.


Nyugodtan elmondtam neki, erre fogott otthagyott és hazajott.


Most fagyos a hangulat,erre kérdezte h hozzá se szólok?- mert nagyon megbàntottam,..mondom én??- te hagytál ott mikor én Próbáltam elmondani h látom,meg segíteni..


2022. jún. 24. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első és második olvasásra is irritáló nekem, hogy mindenbe belekötsz.

Mit szólsz bele? Miért adsz kéretlen tanácsot?

Honnan tudod te, hogy az ő vendégei mikor nyaralnak?

Honnan tudod, mennyire fáradt, mikor hazaér, hogy szerinted akkor tornázzon otthon?

Tán a szépségiparban dolgozol, hogy ennyire jobban tudod?

Én azt nem mondtam volna, hogy ez bántó, inkább azt mondtam volna, hogy rettenet irritáló, és ne velem kötözködj és adj kéretlen tanácsot, mert ha nem ebben dolgozol, akkor fingod sincs róla.


/egy szépségiparban dolgozó/

2022. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon pénzorientált a hozzá állásod. Ha már dolgozik hadd edzen ott ahol ő akar és akkor amikor ő akar. Támogatnod kéne ebben, nem lebeszélni.

A másik, a szabadságomat majd én eldöntöm mikor veszem ki. És mikor akarok pihenni. Lesz még karácsony, ilyen ünnep olyan ünnep, amikor valaki szép akar lenni. Nem fogok mindig másokhoz alkalmazkodni.

2022. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Oszd be a saját szabadságodat, ne az övét. Akkor jön, megy, amikor akar. Be tudja szervezni magának az ügyfeleket, ahogy akarja. Aki hozzá akar járni, alkalmazkodni is fog. Ő dolga, hogy mikor fogad vendéget és mikor nem.

Tényleg irritáló lehetsz, ezzel a kontrollálhatnékoddal.

2022. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgozol a szalonban vagy ő?

Nem lehet, hogy ez már a sokadik kéretlen véleményed volt és ezért sokallt be?

2022. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van itt pár komoly probléma.

1. Zavaróan anyagias vagy. Értem én, hogy fontos a pénz, de nem csak ez az egy tényező van a világon.

2. Kötekedő vagy. Nulla megértés, nulla empátia, csak a kötözködés.

3. Nem tiszteled a másik döntését. Talán ez a legnagyobb probléma. Te akarsz dönteni a másik helyett. Nem, te nem csak a véleményedet mondtad el, hanem kritizáltad az ő szuverén döntését. Egyébként sem kellene mindenről mániákusan véleményt mondani.

4. Nem veszed észre magad. Elég illetlen módon viselkedtél, és akkor még neked áll feljebb? Szállj már le a magas lóról! (Már ha egyáltalán akarsz még tőle valamit.) Egyszerűen kibírhatatlan vagy.

2022. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1es: van fogalmam róla mivel egy műkörmös alapanyagokat áruló üzletünk van és ott dolgozok. Sok körmös és vendeg mesél h mit hogy hogyan stb..
2022. jún. 24. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az baromira nem ugyanaz, másrèszt milyen jogon szólsz bele?

Nem tartod tiszteletben a döntését.

2022. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is van a családban olyan, aki szalonban dolgozik, de a párjának eszébe nem jutna beosztani az ő idejét és okoskodni, hogy hogyan végezze a munkáját. Mivel az ő vendégei, valószínűleg pontosan tudja, mit, mikor és miért csinál.
2022. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember. Nyilván átgondolta, és úgy osztja be az idejét, ahogy neki jó. Ha nehezebb lesz a vendégeket beosztani, mert eljár edzeni, akkor majd ő megoldja. Ha ennyire sok vendég van, akkor meg az sem katasztrófa ha 1-2 lemorzsolódik. Az ő dolga. Én is járok kozmetikushoz, körmöshöz, fodrászhoz, nem mindig tudjuk úgy megoldani, hogy ideális legyen, de azért olyan soha nem volt, hogy nincs megoldás. Ez az ő dolga, úgy intézi, ahogy neki tetszik. Ha majd tanácsot kér tőled, hogy szerinted hogy kéne, akkor majd elmondhatod, de addig ne lepődj meg, hogy a kéretlen tanácsaidat nem kitörő örömmel fogadja. Felnőtt. Meg tudja oldani.
2022. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az egész onnan indult hogy ő megmutatta h hogy tervezte!!! Majd kérdezte h szerintem?
2022. jún. 24. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!