Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhetett, csak szórakozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetett, csak szórakozott vagy szeretett? Hogy fogadjam el, hogy át vágott?

Figyelt kérdés

Van egy lány( a kollégám, igen tudom rossz ötlet), akivel elkezdtem ismerkedni, minden jó volt.

Aludtunk egymásnál stb, egy csomó olyat mondott/csinált amit akkor szoktak ha többet éreznek. Majd mondta hogy mégse legyen belőle semmi. Időt kér. Eltelt egy két hónap, de közben mindig beszéltünk, féltékenykedett, ugyanúgy mondta hogy szeretlek, puszilgatott bent melóhelyen is, taliztunk stb.

Aztán már pontott akartam rakni a végére, hogy mit érez, legyen valami belőle vagy csak kollégák.

Erre meg már mással jött össze. Röviden ennyi.

(tudni kell a kollégista éveiben szerette válogatni a csávóit, de azt mondta már kiélte magát és már komolyat akar)


2021. nov. 8. 14:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy szeretett. El volt, szórakozott, aztán jött jobb. Engedd el.
2021. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Írásodból nekem úgy tűnik, ez nem volt komoly kapcsolat csak összejártatok. Ismerkedetetek, jól érezte magát, idővel úgy döntött nem akar többet/talált valakit. Szerintem nem vágott át, szimplán nem téged keres, lépj tovább.
2021. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen nőknek zavar van a fejükben ( ezer oka) lehet...

Ilyennel semmi komolyra ne számíts, és máskor előbb vedd észre a jeleket, mert mindig van.

2021. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Tanuld meg, hogy olyan novel, aki nem kepes csak rad fokuszalni soha ne kezdj. A bizonytalan, onbizalomhianyos, vagy tetova noket el kell kerulni, azokra fokuszalj, akik nyitottak es tudjak mit akarnak. Minden masba felesleges energiat es remenyeket rakni.
2021. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez a csaj megbízhatatlan, kár érte keseregni.
2021. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nőben, férfiban bőven van ilyen. Ezek tényleg zavaros emberek, csak szórakoznak, tétováskodnak, mint egy hülyegyerek, csak azt nezik hogy nekik mi jó, arra nem figyelnek, hogy másnak mit okoznak a viselkedésükkel. Sajnos én is sokszor belefutottam ilyen férfiakba (nő vagyok), mire megtanultam, hogy ez egy külön állatfaj és nem szabad velük kezdeni.
2021. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen és még ő van felháborodva hogy, nem igaz hogy mindent, ilyen komolyan veszek. És hogy nem ígért semmit nekem.
2021. nov. 10. 09:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ráutaló magatartással is ki lehet fejezni ígeretet, nem csak templomi esküvel. Szimplán hülyítik az embert. Ilyen ember után ne bánkódj, és ne magadban keresd a hibát.
2021. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

"Majd mondta hogy mégse legyen belőle semmi. Időt kér."

Itt volt a vége, csak nem vetted észre.

2021. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori végtelenül tipikus. Játszma. Illegeti magát, mert élvezi a figyelmet, és hogy ott vagy neki, de ettől függetlenül - vagy lehet, hogy pont ezért - nem értékel különösebben, ezért nem jön veled össze. Eközben te azt hiszed, hogy alakul valami köztetek, ezért nem lépsz erélyesebben, aztán amikor pofára esel, és számon kéred, akkor széttárja a kezét, mert igazából valóban nem ígért neked semmit sem.


Arra viszont ne gondolj, hogy ebben bármi tudatos számítás, vagy gonoszság eredménye lenne. Egyszerűen csak gyerek: élvezi amit kap, de adni nem akar érte semmit. Ami fura, hogy ezt inkább tizenéves lányoknál látom, nem huszonéves dolgozó nőknél.

2021. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!