Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban lenne a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban lenne a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Én (19F) és a barátnőm (18N) egy éve és egy hónapja vagyunk már együtt. Sosem voltak komolyabb problémák, de most, hogy elmegyek egyetemre Ő pedig még egy évig marad gimnazista kicsit feszült lett a helyzet (egyrészről ezért van egy kis feszültség/szomorkodás, de ez érthető szerintem, mert ez valóban nehéz mindkettőnknek). A “valódi” probléma ott kezdődött, hogy az egyik barátommal elmentem volna meginni valamit (nevezzük Sanyinak). Sanyi azonban grillezni volt egy másik barátnál. Megbeszéltük hogy odamegyek ,kicsit maradok én is, aztán ketten tovább állunk majd. Oda is mentem, jó is volt a hangulat, de Sanyi eléggé berúgott ,ezért ott maradtunk a grillpartin egész este. Ezt valahogy megtudta a barátnőm és teljesen kiakadt.

“Ne hazudj és ne ígérgess ha nem tartod be.”

Ezt követően már lassan 3 napja nem tudom elérni.

Tudnátok adni valamilyen tanácsot, mert őszintén nem tudom mit tegyek.

Ui.: az eset előtt volt egy megjegyzése miszerint: “Annyira különbözünk nem is értem, miért vagyunk együtt.” - ezt ilyen viccesen mondta.



2022. jún. 24. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha három napja nem keres, akkor ez ennyi volt.

Nem felnőtt erett viselkedés, hogy haragszik, ezért x ideig nem szól hozzad. Én nem értem, miért akadt ki.

Szerintem jobban is jártál, fiatal vagy, rengeteg lehetőséged lesz az egyetem alatt ismerkedni, nagy valószínűséggel nem a mostani párod vagy exed lesz az utolsó, nagyon fiatalok és tapasztalatlanok vagytok még.

2022. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Oké, érthető, hogy rosszul esett neki, de én úgy érzem, kicsit túlreagálta a dolgot. Az, hogy ne hazudj, meg ne ígérj olyat, amit nem tartasz be... ez egy hangzatos elv, de az élet nem fekete-fehér. Vannak olyan helyzetek, események, amiket váratlanul kell megoldani. Nem tudom, hogy üzentél-e neki, vagy felhívtad-e, hogy később mész, vagy egyáltalán: lett volna közös programotok utána?

Minden esetre eléggé rugalmatlan, és kissé gyerekes a csajszi.

Azt a megjegyzését meg hadd ne vegyem komolyan. Miért kéne azonosnak lenni?? Az értékrendben, és a célokban kell egyezni, minden más tolerálható, sőt, akár még szerethető is.


Mit tegyél? Bocs, hogy ez mondom, de ő egy hisztis kisgyerek. Ilyenkor kell pár nap, hogy kidurcizza magát. Esetleg ha tudod a címét, írj neki egy bocsánatkérő levelet! Aztán ha megnyugszik, akkor úgyis pár napon belül megbékél, ha meg emiatt szakít, akkor az a büdös életben nem volt egy igazi, mély kapcsolat. Akkor sem, ha kellemes időt töltöttetek együtt.

A továbbtanulás meg egy felnagyított félelem. Igen, változni fog a napirendetek. Nem fogtok annyit találkozni. De én megtapasztaltam, hogy az egyetem azért nem egy börtön, ahová bevonulsz szeptember elsején, és 5 év múlva júni 15-én szabadulsz. Nekem főiskolás koromban latább volt a napirendem, mint gimiben. Pont egy kezdődő párkapcsolatot utasítottam el (illetve... igazából csak a vonzalom volt meg, de inkább nem léptem), mert hogy "úgyse működne ilyen körülmények között". Most már látom, hogy: de, simán működhetett volna. Mindegy, ezt csak azért mondom, hogy a továbbtanulás nem kell, hogy kapcsoaltromboló legyen.

2022. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 24. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Korotok miatt írom, hogy a távolság Nektek nem tesz jót a kapcsolatotoknak.

Nyugodj bele, lesznek mások.

2022. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos tini hercehurcák. Bocs a minősítésért, de erre nem tudok mást mondani.

Miért fontos tényező az egyetem? Távkapcsolatba kényszerültök?


“Annyira különbözünk nem is értem, miért vagyunk együtt.” - ezt ilyen viccesen mondta."


Tanuld meg, hogy a lányok/nők vicceiben mindig van féligazság. Szerintem ő már elhidegült tőled, ez az a stádium, amikor mindenben a hibát szokták keresni a másikban. Nem lesz jobb. Vagy továbblépsz, vagy szenvedsz még egy kicsit mellette, amíg a viselkedésével ki nem provokál egy fatális hibát, ami miatt aztán majd szakít veled.


F

2022. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy válság -e nem tudom, minden esetre felesleges hiszti amit csinál. Nem történt semmi extra, nem hazudtál, csak nem úgy alakult az estéd, ahogy tervezted, ilyen az élet. Nyilván más a megítélés, ha megbeszéltétek, hogy találkoztok, és nem mentél oda, vagy nem szóltál, hogy ne várjon.

Máskor is csinált már ilyet?

2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Igen.


30F/ispán

2022. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennek lassan vége...
2022. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jún. 24. 13:36 válaszoló és mások is szerintem nagyon jól leírták.

A csaj szerintem már elhidegült, elbizonytalanodott, stb. korábban már mondta, hogy nem is tudja, hogy miért vagytok együtt, magyarán már kb. ki akar lépni a kapcsolatból. Ez neki egy jó ürügy volt, hogy te legyél a hibás (aki hazudik, ígérget).


Hogy valójában miért akart veled szakítani, azt már nem fogod megtudni, mert nem olyan egyenes (pont ő az, aki hazudik). Simán lehet, hogy már van valaki más kiszemeltje. Nagy ego, kis gerinc.

Hagyd a fenébe!

2022. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ill. azt írtad, hogy három napja nem keres... te kerested ezidő alatt? Ha igen, de nem hívott vissza, kinyomta, akkor ennyi.
2022. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!