Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatban ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatban ahol már van gyerek is, milyen problémák gondok merülhetnek fel több mint 5 év után?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gondok, mint minden más párkapcsolatban. Pl elhidegülés, megcsalás, szokás változások, amit a másik fél nem tud tolerálni, ilyenkor mondják azt, hogy " nem ilyennek ismertelek meg". Munkanélküliség, betegség, gyermekkel való problémák, új munkahely, munkamánia, kevés időt tölt otthon, alkoholizmus vagy egyéb függőségek...

Sorolhatnánk reggelig.

2022. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen
2022. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aki hasonló helyzetben van ott mi volt van a probléma?
2022. jún. 24. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen kérdés
2022. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindhárom eddigi válaszolóval egyetértek. Pont ugyanolyan problémák fordulhatnak elő, mint egy házasságban. Párommal 33,5 éve vagyunk együtt, ebből 20 éve élünk együtt a szó szoros értelmében. 3 gyereket neveltünk fel, lassan nagyszülők leszünk. Szokványos napi problémákkal ugyanúgy szembe kellett néznünk, mintha papírunk lenne. Szerencsére elhidegülés, megcsalás nem fordult elő, meg alkoholizmus és munkamánia sem. De kb. az összes többi, amit #1 felsorolt (nyilván a teljesség igénye nélkül) igen.

Jó lenne, ha kifejtenéd, hogy kb. milyen jellegű problémákra gondoltál? Mitől tartasz?

2022. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van. Kb mintha lakótársak lennénk. Alig szólunk egymáshoz, havi 2* vagy 3x ha együtt vagyunk, lassan már nem is hiányzik mert csak azért mert van egy kis időnk az nem természetes nekem. Velem nem tud beszélgetni, telefonon is kb másfél percben elmondja ha van valami aztán meg csendben van. Neki ez természetes nekem nem. Ha szóvá teszem akkor beszélget csak mert én szóvá tettem. Néha már örülök ha nincs itthon. De nincs megcsalás se alkohol se ilyesmi inkább az elhidegülés. Sose vitatkoztunk...
2022. jún. 24. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárkinek romba dőlhet az élete egy akármilyen hosszú kapcsolatban. A szüleim 35 év házasság után váltak, úgy, hogy én jelentettem fel a saját apámat, mert életében először akkor lett féltékeny annyira, hogy undorító és nagyon ijesztő fenyegető, zsaroló üzeneteket írt anyámnak és ollót tartott a szeméhez, hogy ne "hazudjon" neki...
2022. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te akartad, nem volt jó az exed😘
2022. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!