Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi ilyen??

Figyelt kérdés

A baratom akivel mar 2 eve vagyok egyutt tehat nem ultra friss a kapcsolat kb 0-24 kanos. Folyton fogdos,kora reggeltol estig,ha meglat csapkodja a fenekem,fogdossa a mellem, minden testreszem es azt mondja mar merevedes van,mar ezt csinalna azt csinalna velem. Kb mindennap kielegitem valahogy,de mar ez ilyen kenyszeres nalam es en meg mar nem is kivanom egyaltalan az egeszet,mert ebben a 0-24-es szexualizalasban vagyok. De alpvetoen is folyton szexualis segedeszkozoket nezeget,ujakat probalgat, az agyban is eleg szines a paletta amilyen modokon ot ki kell elegiteni.

Meg kapcsoalt eejen nagyon kivantam ot meg a normlis szexet,de hamar kiderult hogy neki extrem igenyei vannak es ahogy egyre tobb extremitast bevont annal kevesbe kivantam az egeszet es ma mar csak ilyen rutinosan jaj meg ma is ki kell elegiteni jo pofit vagva le tudom lett az egesz nekem. Beszeltem mar errol neki,hogy ugy erzem kielegithetetlen es miert kell 0-24 szexualizlani engem ..akkor persze megsertodik es en mit panaszkodok oruljek hogy ennyire kivan ,amugy is neki eleg 1,5naponta kielegiteni nem os csillapíthatatlan az igenye…

kozben meg tenyleg minden szelsoseges dolgot megcsinal,es eleg durva dolgokat is,minden ekorul forog.

Tudom hogy a ferfiakat a farkuk vezeti,de ez tenyleg ennyire sulyos a ferfiaknal?? Ti is naponta kiveritek es ha mar 1 napja nem volt semmi akkor szinte felrobbantok?


2022. jún. 25. 10:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is 10essel értek egyet. Sőt, nekem nagyobb étvágyam van, ami az elején persze nekik tök vonzó, aztán nem bírják tartani az ütemet 🙄 mindenesetre nekem ez már túl sok lenne, én rendkívül frusztrálna, mert úgy érezném, hogy csak a szex a lényeg, ezért vagyok. De azt sem értem, hogy te minek mész bele, ha nem élvezed, nem kívánod. Az én kapcsolatomban nincs ilyen. Persze néha lehet egyoldalúan kényeztetni a másikat (de ez kölcsönösen működik), de ha a másik egyszerűen nem akarja, akkor ennyi, nincs sértődés, ez kicseszettül óvodás dolog. Ha meg tudja, hogy te nem élvezed, akkor mekkora egy önző balf*sz már, hogy így is csináltatja veled + én tuti nem tudnék elélvezni, ha tudom, hogy a másik unja az egészet.

Na egy szó mint száz;

1. Szerintem túlzás amit művel, és nem lennék ilyen kapcsolatban. Nagyon szeretem a szexet, de annyi minden program van a világon, amit jó együtt csinálni, nem korlátoznám le magam csak a szexbábu szerepre.

2. Szerintem önző majom a palid, gyerekes, és érzelmileg manipulál, amikor nyafog, ha nincs szex, illetve amikor azt mondja, hogy örülnöd kellene annak, hogy ennyire kíván. Ez nem rólad szól. Te jelezted, hogy nem oké, ő meg ezt nem fogadja el validnak, hanem megkérdőjelez.

3. Minek a tosznak csinálod, ha nem élvezed, nem akarod? Ennyire nem kell beszarni az egyedülléttől, lehet ám szakítani is, és olyannal lenni, akivel kölcsönösen jó a szex, és nem csak arról szól, hogy a faszid extrém vágyai ki legyenek elégítve

2022. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
A kedves párodnak kellene egy normális munkahely, ahol dolgozik is, nemcsak a tökét vakargatja. Nincs abszolút elfáradva, azért ilyen zsákutca a gondolkodása, hogy mindig csak a faszán jár az agya. Neked meg nem kellene lábtörlőnek lenni kérdező. Jelenleg az vagy, s mindezt egy önző fasz miatt.
2022. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Mit nem adnék egy ilyen pasiért. Eleinte minden barátom azt mondta szeretik a szexet meg hogy olyan csaj kell nekik akikkel lehet bármikor bárhol. Kapható voltam ilyesmikre én is naponta szexelnék de egyszerűen eddig mindegyik ellustúlt. Az eltérő szexuális igény pedig mindig vita tárgya lesz. Keress olyat aki neked megfelelő.
2022. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12,ja ez igaz,hogy semmit nem kell bent csinalni csak jatszik egesznap kb 6 orat van bent es mar jon os haza.Van hogy bentrol irkal es videozza,hogy veri maganak. Mikozben en meg a multinal stresszben,idegben ulok az agyam zokni mire vegzek . Aztan mar nyaggat ahogy kikpcsolom a gepet,hogy elegitsem ot ki,ha nem vagok hozza jo arcot akkod papolast hallgatom,hogy miert nem kovanom ot,biztos nem is szeretem.Aztan ha elmondom a magamet akkor megint sertodes reszerol,hogy oruljek annak ennyire kivanos…
2022. jún. 25. 17:31
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire terhes ez a kapcsolat akkor hagyd el és probléma megoldva...
2022. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemled meg a pasit, ő egy isten
2022. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én néha örülnék neki ha ilyen rendszerességgel lenne
2022. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg a túl sok p*rnótól megnőtt az étvágya.

Volt ilyen partnerem, akinél megesett hogy 12 órát verte…

Szexről meg ne is beszéljünk..

Amikor p*rnó mentes lett az életünk normálissá vált.

2022. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Állítólag a legtöbb pár év után leereszt. Szóval az őszes biztos nem, szakíts nyugodtan. Lesz másik.
2022. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!