Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a viselkedését, full csak ki akar használni?

Figyelt kérdés

Van egy srác...alapvetően nem az én súlycsoportom, magas, nagyon izmos, helyes srác...de akkora egy paraszt velem hogy már nekem ég a pofám.


Régóta tetszett, el hívtam egy buliba hogy megismerjem (amúgy nem is nagyon akart velem össze jönni) meg úgy senkivel. De azért eljött, ott teljesen erőszakos volt velem, félre hívott megcsókoltam...erre fogta a fejem és hát a farkára irányította, megcsináltam neki, és utána haza ment ott hagyott egyedül.


Ezután azért mélyült a kapcsolatunk...2 hónapja megy ez köztünk, de nem fogja meg a kezem sehol, azt veszem észre hogy nem is mutatkozik velem szívesen. Erre rá előttem a barátnőmnek megmondtam hogy őt is megdugná, barátnőm mondta meg neki hogy mekkora egy paraszt velem hogy ezt csinálja.


Randira soha nem hív el, sehova nem is megyünk max valami buliba, meg hozzá (bemutatni sem merem a szüleimnek) de egyébként tudnak róla.


Én veszek neki ruhákat, kaját, stb (nem mintha alapból nem lenne neki) csak kedvességből ő semmit nem vett még nekem.


Eléggé kivagyok már rá akadva, mert nem tudom hova tenni amit csinál, mert amikor ilyen f..z velem az nem zavarja, de amikor más pasival beszélek totál féltékeny/ideges/hisztis...számon kér mindenért. De nem értem miért csinálja ezt amikor alapból leszar...múltkor mondtam neki hogy hagyjuk inkább egymást békén, sírva jött oda hozzám hogy gondoljam át mert ő így megy úgy szeret engem.


De közben meg mindenkit megdugna...másik barátnőm is konkrétan rá akart mászni (hagyta is volna) de közbe jött valami.


Most is elküldtem kicsit a p..ba mert már nem bírom idegekkel amit velem csinál. Nem is értem őszintén szólva a gondolkodását önző, erőszakos, nagyképű.


De közben meg szeretem, mert van egy nagyon érzelmes oldala is, de mindennap úgy felidegesít hogy szétrobbanok.


Nektek is ilyen veletek a párotok? Vagy ez valami rossz vicc velem? Mind a ketten 19 évesek vagyunk.


2022. jún. 28. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te megérdemled ezt az egészet úgy ahogy van. Izmos tahó pasi aki azt csinál amit akar hiszen ő a helyes paseeeeee kategória
2022. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem olvastam, hogy 19 vagy, addig azt hittem, valami9 éves írta.


Legyen már eszed!


Azért nem tisztel, mert saját magadat sem tiszteled.


Dobd ki!

2022. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem ki akar használni, hanem MÁR KI IS HASZNÁLT !
2022. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De akkor minek sír értem amikor elküldöm a p..ba? Nekem ezek a dolgok tényleg fájnak...és én hülye ezt komolyan veszem, amikor így vissza sírja magát...de minek?? Oké kidobom de akkor sem értem ezt az embert, szó szerint gyomoridegem van ma is.
2022. jún. 28. 22:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek sír?! Mert akkor eggyel kevesebb csaja lesz, aki leszpja !
2022. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék arra a "sírásra"... :D


Szerintem ez egy faszi, akit ezért sodort eléd a sors, hogy végre ledobd a naivságot. Az emberi faj azért tart ott, ahol, mert használja az agyát, monitorozza a környezetét, a társas kapcsolatait, stb. Ha igényed van rá, én is körbeudvarollak, pedig azt sem tudom, hogy ki vagy, meg nem is érdekelsz. Engedd el a gyermeki naivitást, és tegyél magadnak annyi jót, hogy legalább alávágsz búcsúzóul valahogy. :D Tanuljon ő is ebből a találkozásból valamit.

2022. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szó szerint "taknya nyála" össze folyik ilyenkor...értem amúgy mire gondolsz, ha én csalnám meg abba amúgy bele pusztulna (ezt sem értem miért) egy igazi köcsög, már bocsánat.
2022. jún. 28. 22:28
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, próbaltad már? Belepusztult? Te is sz.rul kezeled. Ha erre van igényed, szagold, ha meg nem, ne rinyálj miatta. Ennyit tud nyújtani, te meg nem vagy az atyaúristen, hogy kifordítsd a bőréből.
2022. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
A menetrend szerinti esti kamu nő troll. Persze, felszedi, "megcsinálja", aztán meg eltartja a 2 hónapja megismert nullagyulát. Ahogy az incelek ezt elképzelik 🤡
2022. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tartom el azért el (^_-) és tök jó érzés ilyeneket kamuzni amúgy, próbáld majd ki te is egyszer...na mindegy köszi a válaszokat, legalább ki írtam magamból, aztán lesz ami lesz.
2022. jún. 28. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!