Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó a webcamsex, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a webcamsex, vagy épp miért nem, miért elítélendő, és minden esetben elítélendő?

Figyelt kérdés
Sokan teljesen ellene vannak, undorítónak tartják, mások nem tudnak nélküle élni, mint általában mindenben ebben is megoszlik az emberek véleménye. Amikor tizenéves lányok/fiuk minden este mással webcamsesexelnek, vagy épp szivatják egymást hogy kiteszik puruttyára stb, azt én is undorítónak tartom. Viszont ha adott egy távkapcsolat, ahol sok ideig nem láthatják egymást, és nincs lehetőség a fizikai kontaktusra, ott is hülyeség?Ha megbízol a párodban, és ugye tudod hogy nem leszel kint semmilyen oldalon...ha az lát akit szeretsz, és te is azt látod, az azért másabb nem? Igazából véleményekre lennék kiváncsi ezzel kapcsolatban, vagy épp tapasztalatokra.
2010. szept. 20. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme körülbelül ..:D
2010. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért gondolod így?:D Nem azt mondom hogy nem lehet igazad, csak fejsd ki a véleményed.
2010. szept. 20. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a komoly távkapcsolat kibírja anélkül is, a nem komolyat pedig nem érdemes fenntartani.


Nem az előző vagyok amúgy

2010. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! megelőztél ..:D

első vagyok egyébként

2010. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed, hogy ez neked (nektek) jó, tedd (tegyétek) meg.

Teljesen mindegy, mit mond a többi ember. Senkinek sem ártotok vele.

2010. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor tartom gáznak,ha idegenekkel vagy kapcsolaton kívül csinálja az ember. Maga a módszer hát...nem éppen tökéletes és szerintem igazi kielégülést nem ad,de néha mi is megejtjük a párommal,ha sokáig nem tudunk találkozni. Ha úgy érzitek,ettől jobb lesz,akkor semmi akadálya,de tényleg csak olyannal érdemes csinálni,akiben teljesen megbízol!
2010. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!