Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom 1 hetet kért gondolkodni, hogy köztem és egy másik lány közt döntsön? (Persze nem tőle tudom, hogy ilyeneken gondolkodik)

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és nagyon sok mindent megéltünk együtt, szó szerint együtt sírtunk és együtt nevettünk, lett volna egy babám is, de beláthatatlan jövő miatt elvetettem. Amióta elköltözött az előző párjától egyre jobban romlott a kapcsolatunk és azután tudtam meg, hogy egy csöppséget a szívem alatt hordok. Nem voltunk készen állva a gyerekre. Viszont azóta nagyon sokszor eljátszottuk a szakítósdit, sokat vitáztunk, és sajnos már nem szerelmes belém. Mostanra odáig jutottunk, hogy gyógyszerezik, mert nem tud nyugodtan aludni, folyamat kattog és úgy érzem nem őszinte. Új életet akar kezdeni vidéken, talán egy másik lánnyal és most ezen gondolkodik, hogy most az a lány vagy én, persze ezt sem ő mondta el nekem, hanem az anyukája. Nem szeretném veszni hagyni ezt a kapcsolatot, mert mindennél jobban szeretem, boldoggá szeretném őt tenni, és másra nem számíthatok csak rá. Ki mit tanácsol? Ha elhagy hogyan dolgozzam fel, hogyha meg mégis marad hogyan tehetném boldoggá? Előre is köszönöm a válaszokat

2022. jún. 29. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki dönteni és baszd ki
2022. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne pitizz egy olyan embernek, aki nem akar eléggé. Rettenetesen megalázó helyzetbe hozott, neked kellene ebből kilépned, nem pedig arra várnod, hogy nagy kegyesen eldöntse mit akar. Bebizonyította, hogy nem akar veled élni, nem szeret, nem tisztel, egy ilyen embernek akarsz a lábtörlője lenni? Ilyen példát akarsz mutatni a gyerekednek? Ilyen életet szánsz neki?
2022. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Te amolyan áldozat típusú nő lehetsz. Ebből nyilván nem lesz már semmi jó, de ahelyett hogy elküldenéd a fenébe, szenvedsz mellete. Szerintem éljetek együtt hármasban a másik csajjal. Igen, ez lenne a legjobb megoldás.
2022. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább az a kérdés hogy van önbecsülésed vagy nincs
2022. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
dobd ki.
2022. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Csicskavagy
2022. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Én kivágnám a francba, hogy az édesanyjával szórakozzon, és ne velem.
2022. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, és nem akarok a gyerekemnek ilyen példát mutatni, így gondolkodom rajta. Sokszor bántottam énis de az utóbbi időben mindent megtettem érte, de nem csak hogy direkt nem veszi észre, még hazudik is arról, hogy mindent rosszul csinálok. Ez a hármas dolog, pedig egy hülyeség, evvel az erővel mehetnék egy arab férfihoz is, csak annyi lenne a különbség, hogy talán még bántalmazna is.

Azt mondta nekem, hogy ha eroszakkal a nyakán lógok, akkor megerősítem abban, hogy elhagyjon. Így tudok segíteni neki a döntésben, ha hagyom. De emberek, én mindig a legrosszabbra számítok így ha el is hagy akkor nem fog annyira fájni, viszont ha elkezd megbecsülni kellemes lesz a csalódás.

2022. jún. 29. 11:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd már ki a szemed, soha nem fog megbecsülni!
2022. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezt én is érzem, őszintén én elfáradtam így nem biztos, hogy érdekel már. Nyílván fájni fog ez a 2 év főleg hogy gyerek is lett volna de az apja vére, minden tőt tönkretett és kurvák lettek
2022. jún. 29. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!