Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom 1 hetet kért gondolkodni, hogy köztem és egy másik lány közt döntsön? (Persze nem tőle tudom, hogy ilyeneken gondolkodik)

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és nagyon sok mindent megéltünk együtt, szó szerint együtt sírtunk és együtt nevettünk, lett volna egy babám is, de beláthatatlan jövő miatt elvetettem. Amióta elköltözött az előző párjától egyre jobban romlott a kapcsolatunk és azután tudtam meg, hogy egy csöppséget a szívem alatt hordok. Nem voltunk készen állva a gyerekre. Viszont azóta nagyon sokszor eljátszottuk a szakítósdit, sokat vitáztunk, és sajnos már nem szerelmes belém. Mostanra odáig jutottunk, hogy gyógyszerezik, mert nem tud nyugodtan aludni, folyamat kattog és úgy érzem nem őszinte. Új életet akar kezdeni vidéken, talán egy másik lánnyal és most ezen gondolkodik, hogy most az a lány vagy én, persze ezt sem ő mondta el nekem, hanem az anyukája. Nem szeretném veszni hagyni ezt a kapcsolatot, mert mindennél jobban szeretem, boldoggá szeretném őt tenni, és másra nem számíthatok csak rá. Ki mit tanácsol? Ha elhagy hogyan dolgozzam fel, hogyha meg mégis marad hogyan tehetném boldoggá? Előre is köszönöm a válaszokat

2022. jún. 29. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egyetlen helyes döntés, hogy te válsz meg tőle.

Nem szerlmes beléd, sokat vitatkoztok, mást keresgél, mással tervez jövőt...

Szerinted mi értelme van ragszkodnod ehhez a kapcsolathoz? Semmi!

2022. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem csak várok. A testvére lánya is vele él és az anyukája is, így azon a kislányon segítek, hogy nekik könnyebb legyen. Ezért nem léptem még, meg azért is nem lépek, mert amit meg lehet még menteni azt meg is fogom. De elsőnek beszélnem kell vele mindenről.
2022. jún. 29. 12:12
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha már valaki döntési időt kér, az már azt jelenti, hogy távolról sincsenek meg azok az érzelmek, amik egy normális kapcsolatban szükségesek.
2022. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nabazz te sem sokat érsz neki, talonban tart ha nem jön össze a ló jó lesz a szamár is azaz te
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát: veled csalta az élettársát, elköltözött, de a kapcsolat megromlott köztetek, és most az anyjától tudod, hogy megcsal, és valószínűleg a másik lányt választja.

Te itt mit akarsz még? Szabadulj már meg ettől a féregtől!

2022. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Azóta romlik a kapcsolatotok, MIÓTA elköltözött az előző párjától. Magyarán amikor működött a szeretője voltál, amint valódi kapcsolat lehetett volna kiderült, hogy nem szeret, és vitáztok, szakítotok többször.

Ezen nincs mit helyrehozni, sosem működött, szexre jó voltál! A testvére lánya 3 másik felnőttel él együtt, nincs szüksége a segítségedre, erre kár hivatkozni. Szerintem te is csak azért ragaszkodsz hozzá, mert úgy érzed másra nem számíthatsz, de emiatt rossz kapcsolatba kár beleragadni. Nehéz lesz, de az idő megoldja, lesz más, és jobb.

2022. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért várod meg, hogy kidobjon?

Ez rohadtul megalázó.

Ha téged választ, csak idő kérdése mikor szakít veled.

Nem kellettél neki sosem igazán, csak szexre voltál jó.

Már a másik nőn gondolkozik.

Hiszek ha téged akarna, nem lenne min gondolkoznia.

2022. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gondolkodnia kell akkor megette a fene az egészet.

Segíts neki a döntésben,csomagold össze a cuccát és rakd ki.

2022. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel meg téged.Hagyd a francba..fájni fog,de inkább most mint később.
2022. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ha itt vannak nők akik ide írtak és ugyanezt átélték, beszélgetnék veletek erről hosszasabban

Skype on vagy viberen elértek, de csak privátban adom meg az elérhetőségemet. Itt nem tudok mindemkinek válaszolni

2022. júl. 5. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!