Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet köze hogy emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köze hogy emiatt nem jegyeztem el?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm,7éve vagyunk együtt, de még nem jött az érzés h jegyezzem el. Neki én a 2.barátja vagyok de ők már jártak jegyben.


Nálunk vita van a háztartásból. Mert annak ellenére h kiveszem a részem, nem igazán érdekli. És ha most a " gondtalan" élet mellett ilyen, akkor ha jönnek a gondok stb rosszabb lenne. Szóval dolgozik de attól még vannak feladatok itthon is.. Lehet ennek köze h nem jött meg az érzés??


Szóval lehet emiatt se jött meg az érzés??


2022. jún. 29. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ahhoz lehet köze hogy nem vele akarod leélni az életed.

Lehet itt elnyammogni hogy most konkrétan a házimunka megosztása volt az utolsó csepp, de a lényeg: az emberi kapcsolatokban kell egy közös cél. Nem a házasságra gondolok elsősorban, mert az csak szövetkezés a közös életre és tervekre. Hanem hogy van elkepzelesetek hogy mit akartok együtt elérni. Kutya menhelyet nyittok, vagy 5 gyereket neveltek, vagy gyujtotok egy balatoni nyaralóra, akarmi.

De ti csak éltek egymás mellett, azt se tudjátok hogy osszátok fel a hazimunkat, 7 éve nem hataroztatok meg hogy mit akartok együtt.

2022. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a saját kérdéseid olvasd vissza, ha már a válaszokat leszarod! Ez azért van, mert borzalmas szar az egész kapcsolat! Minden kérdésedből süt az utálat iránta.

Nem akarsz te tőle semmit. Csak vagytok, telik az idő, aztán vártok a csodára. Elképzelésem sincs, mi tart titeket össze. Ennél egyedül is ezerszer jobb.

De úgy is el fogod venni, nehogy megszóljanak a rokonok. Aztán anyád kedvéért csinálsz neki unokàt.

2022. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" ha most a " gondtalan" élet mellett ilyen, akkor ha jönnek a gondok stb rosszabb lenne"

Milyen gondok jönnek szerinted? Mitől félsz?

2022. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz van köze, hogy értelmi fogyatékos vagy. Tudod, hogy soha a büdös életben nem fogod elvenni, csak kell valaki, akit szidhatsz gyiken minden nap. Ez a perverziód.
2022. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy erre vered? De komolyan.


Nevetséges, már meg sem kell nyitnom a kérdést, tudom, hogy te leszel az 5132. szidjuk a barátnőnket hisztiddel.

2022. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!