Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év feletti nők, hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti nők, hosszú (min.5-6 év) kapcsolatban, akiket még nem jegyeztek el! Titeket nem bánt, hogy nem történt még meg az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Engem az utóbbi időben szomorú érzés fog el, mikor látom, hogy másokat 2-3 év után eljegyeznek, mi meg lassan már 5 éve vagyunk együtt, és még mindig semmi. Nagyon komoly egyébként a kapcsolat, nagyon szeret engem a barátom, már együtt lakunk, minden rendben van. Mondta már az elején hogy mindent velem tervez, komoly srác meg minden, szeret engem nagyon. Én 24 éves vagyok, ő 27. Nem azt mondom, hogy az esküvő, a fehér ruha meg a nagy felhajtás a vágyam, nincsenek ilyen igényeim, de ennyi idő után már az lenne a normális - ha tényleg engem tekint az igazinak - hogy komolyabbra fordítja a kapcsolatunkat. Nem értem miért nem teszi, mert tudom hogy hogy érez irántam. Itt lenne az ideje...A korombeli fiatal nőket, akik hosszú kapcsolatban vannak, szinte mind eljegyezték vagy elvették. Még soha nem hoztam szóba ezt a dolgot a barátomnak, ezt nem mondja az ember csak úgy, vagy akarja, vagy nem.


Lányok, nők, hasonló helyzetben! Ti hogy vagytok ezzel? Titeket is zavar néha, vagy nem foglalkoztok vele?



2015. ápr. 17. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

De jópofi bevágodós duma! :)

Íme az én ajánlatom a nőknek!

Ha elhanyagol a hülye férjetek írjatok! ;)

2015. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp most kaptam egy üzenetet az egyik tagtól, hogy ide többnyire tinik járnak, komoly válaszra ne nagyon számítsak...:)
2015. ápr. 17. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés mire jó? Ez most egy mérce?

Félre ne értsed, de szerintem enélkül is szeret.


Én 30 vagyok, de nem jegyeztem el a barátnőmet, sőt a baráti társaságomban szinte senki. Pedig valakinek már gyereke is van.

2015. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Megkérdezhetem, hogy szereted is igazán a barátnődet? Úgy érzed, hogy ő az igazi, akivel le akarod élni az életedet? Úgy érzed, hogy kincset találtál személyében?

2015. ápr. 17. 16:39
 5/9 anonim válasza:
Tudod nem minden egy gyűrű vagy egy darab papír.Mert ezek csak szimbolikus dolgok.Ha valakit igazán szeretünk azt szeressük gyűrű és házasság nélkül is.
2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok és engem is kicsit kezd bántani a dolog. Főleg hogy manapság divat lett mutogatni ha eljegyeztek valakit és szerintem sokan ezért is vágnak bele fiatalon 1-2 év után. Nem azt mondom hogy mindegyik, de jó részük szerintem komolytalan.

Mint írtam én is már várom hogy megtörténjen, mert több éve vagyunk egy pár, de úgy gondolom érdemes megadni a módját és kivárni. Persze én sem a nagy felhajtásra gondolok. Talán a párod nem ért még meg hozzá. Na, nem azt mondom hogy várj a végtelenségig, beszélni lehet róla, legalább megtudja hogy vágysz rá.

2015. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 éve vagyok menyasszony :) Már nem bízom abban, hogy valaha lesz esküvőnk :)
2015. ápr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A férfiak nem értik, hogy a nők nem ráncosan és ősz hajjal szeretnének férjhez menni meg terhesen mint egy nagy lufi.

Én úgy vagyok vele ha nem kéri meg a kezem a párom 32 éves koromig akkor már nem is akarom hisz nem vén szatyorként akarok az oltár elé állni. A házasság nem csak egy papír arról is szól, hogy felelősséget vállalkunk a másikért hivatalosan is. Míg az együtt élés valójában semmi kötöttségeket nem foglal magába. Bármikor lecserélhető vagy. Ha kirak a másik nincs osztozkodás minden az ővé ha a ház, lakás az ővé. Hisz egy nő sose keres annyit mint egy pasi. A közösen vett edények szekrények minden nála marad te meg mehetsz a ruháiddal meg egy bőrönddel. A férfiak így használják ki a nőket. Ha együtt laksz fizesd mindenek a felét de ha nem kellesz már mehetsz egy szál pendelybe.

2015. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező.

1. Mindegy, hogy mást zavar-e vagy sem. Ha téged zavar, azt fel kell vállalni.

2. 24 évesen még elég fiatal vagy, nincs min aggódnod. 35 évesen már más lenne a helyzet. Mármint ha gyerekvállalás szempontjából nézzük. (Azt viszont nem tudhatod, hogy egyáltalán lehet-e gyereked. Mo-on ugyebár a párok 25%-a meddő...de ez más kérdés.)


Szerintem egy mai fiú (30 alatt nyugodtan nevezhetjük őket fiúnak, nem férfinak), még fiatal.

Sajnos ez van. Ha 10 éve lennétek együtt, akkor is fiatal lenne fejben egy eljegyzéshez...ráadásul összeköltöztél vele... Szomorú, de igaz, a férfi szempontjából: minek venne el, ha így is megkap mindent?

Illúzióromboló, de érdemesebb egyenesen előhozakodni a témával.

2015. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!