Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semuhi kérdése:

Miért mondogatja ez egy nö...?( Helyesirási hibákért bocsánat.)

Figyelt kérdés
Mi a baj semmi .. és érzed hogy nagy a baj mar faggatod kérdezed azt mondja semmi ... De vagy honapokig... Aztán ir egy olyat hogy szerinted minden rendben van ? Temeg mondod nem hat szolttal ezerszer.. aztán kidob mert nemszeret.. megkérdezed az okát annyit mond : elmondtam már nem egyszer .. de elotte vagy 2 honapig nyaggattad hogy mivan -_ mi a baj lett neki más ?
2022. júl. 1. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy időnként adta jelét a rendes problémának. Aki odafigyel a másikra, az észreveszi, ha valami őt megbántja, rosszul esik neki. Nem akkor kell kapálózni, mikor már vége
2022. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megtanultam, hogy akkor is azt mondják egyesek, hogy nem tudják mi a baj, mert nem mondtam, ha amúgy ezerszer jeleztem és ki is ejtettem a számon, hogy mi a gond, csak nem figyel oda és elengedi a füle mellett.

Úgyhogy inkább azt mondd el, hogy pontosan mi történt egy olyan eset előtt, amikor már azt mondta az exed, hogy semmi baja, az előzmények számítanak.

2022. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi”


Olykor fecsegek, máskor pedig, ha valami nem smakkol, és a párom megkérdezi, mi a helyzet, azt mondom, „semmi”. Persze ilyenkor mindig van valami. Én legalábbis nem emlékszem olyanra, hogy csak ültem némán a kanapén, néztem volna magam elé, és ne lett volna valami bajom.


A férfiak – valójában tökéletesen érthető módon – a világból kirohannának, amikor ezt a választ hallják a párjuktól, mert pontosan tudják ők is, hogy van valami gond. És hogy ha mindenki tudja, hogy baj van, miért nem mondjuk el, hogy mi az?


Nos, mert még nem tudjuk. Legalábbis nem azonnal. Nagy híve vagyok annak, hogy beszéljük ki a dolgokat, mégis, ahhoz, hogy megfogalmazzuk, amit érzünk, idő kell. És olykor még túl idegesek, dacosak, feszültek vagyunk a szofisztikált magyarázathoz, ezért annyit mondunk, „semmi”.

Forrás: Egy.hu

2022. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kipukadt nála a dotkom lufi.

Hónapokig vacillalt azon hogy ki*asszon.

Végül megtette.

2022. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt értem ... de sokszor mondtam felnött emberek vagyunk üljünk le beszéljük meg .... mi a baj semmi
2022. júl. 1. 20:44
 6/8 A kérdező kommentje:
áá mindegy igazatok van ... nem figyeltem eléggé...éretlenül viselkedtem aztán mégjobban elástam magam .. hivogattam basztattam ..egy hét szabi itthon ivás ... semmi felelösség 26/f amugy ...már családot stbt terveztem vele / összeköltözést .. igazábol mindegy is mi volt önreflekciót tartottam és .. kapcsolat elején egészként mentem bele ... de kb ugy jöttemki belöle mint egy hisztis kisgyerek... infantilisen -_- nem hibáztatom öt csak kiváncsi voltam a gondolatmenetre ... amugy amikor elöször kérdeztem töle amikor elöször mondta még mondtam is neki hogy a semmi az mindig jelent valamit ugyhogy mondja de hat nemmondta .. mondjuk kapcsolatunk eleje ota ez ment .. mibaj semmi nem fogok felelösséget háritani rá ezvan megy az élet tovább
2022. júl. 1. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem merik felvállalni a dolgokat, mert az konfliktus helyzet és attól iszonyodnak. Vannak dolgok amiket nagyon nehéz úgy elmondani, hogy ne legyen sértődés. Inkább kisunnyognak a kapcsolatból.
2022. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egy felnött érett nö nem játszik ilyet.. pontosan tudjs mit akar határozott és nincs szüksége játszmákra
2022. júl. 2. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!