Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Azt mondja szeret, de nem akar velem maradni.

Figyelt kérdés

Párommal 2019-ben jöttünk össze. Közel 3 éve együtt vagyunk, de ő most gondolt egyet, hogy nem akar többé kapcsolatot velem. Tudtommal nincs neki senkije, nem csalt meg soha, tehát biztosan nem másik nő az oka. Régebben nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, sajnos sokszor vesztünk össze hülyeségeken. Viszont én már teljesen megváltoztam vele, kb 1 éve, annyira önzetlenül szeretem, mindent megadok neki amit csak kíván, támogatom mindenben amit szeret (hobbi, stb). Pár napja előállt azzal, hogy ő is nagyon szeret engem, de ő inkább most saját magára szeretne koncentrálni, újra szeretné rendezni az életét, nem szeretné folytatni a kapcsolatot velem... de szeretné, hogyha barátok maradnánk. Ez nekem hideg zuhany volt, hisz azt hittem, hogy a kapcsolatunk példaértékű. Most próbálom feldolgozni ezt, próbáltam megoldásokat találni, hogy mégis együtt maradjunk, de ő nagyon nem szeretné; de továbbra is néha magától rám ír, vagy felhív, hogy elmondja mi történt vele aznap, mit csinál, hova megy... Úgy mint régen, mindig mindenről beszámolt, de nem azért mert én kértem, hanem mert ő akar tudatni velem mindent, mindig kikérte a véleményem mindenről, és most is ugyanezeket csinálja.. Néha egy-egy ilyen telefonbeszélgetésnél kicsúszik a számon, hogy szeretem, erre az a válasza, hogy ő is nagyon szeret engem... mondom neki, hogy akkor jöjjön vissza hozzám. Erre már "nem" a válasza, ha kérdezem, hogy miért, akkor azt mondja, hogy most magára kell fókuszálnia. Hozzáteszem, eléggé depressziós időszakában van most, mert utálja a munkáját, nemrég volt kórházban egy hirtelen betegség miatt, elveszettnek érzi magát, tanulni szeretne de öregnek érzi magát hozzá, holott 25 éves lesz, én 22 vagyok. Minden segítségemet felajánlottam neki, mondom ha kell, anyagilag is beszállok ha választ valami tanfolyamot, vagy bármi... Bocsánat a hülye fogalmazásért, de nagyon átverve érzem magam, egy hónapja még együtt tervezgettünk, erre most ez van. De ha véget akar vetni a kapcsolatnak, akkor legalább ne mondaná, hogy szeret engem!! Úgy sokkal könnyebb lenne nekem!! Hiába mondom neki, hogy ne mondja, hogy szeret, mert attól én csak szenvedek, hisz hiába szeret, mégsem akar velem lenni. Most nem tudom mit csináljak a gyűrűvel sem, amit adott nekem tavaly novemberben.

Kérlek segítsetek, mi lenne a jó megoldás. Soha nem szerettem így senkit, szerettem volna, ha a férjem lesz. Nem tudom elképzelni, hogy más embert szeressek, főleg most nem tudom ezt elképzelni, mert még nem zártuk le ezt a kapcsolatot... De ismerem őt, és ha rajta múlik, tudom, hogy akár évekig is így fogok szenvedni, hisz tőle ott lóghat az egész a levegőben. Neki ez így kényelmes most szerintem, hogy egyedül van, viszont velem napi szinten még mindig tartja a kapcsolatot (nem szexelünk, és ő nem is akar). Viszont nekem ez így nagyon nehéz, én romantikát szeretnék, és azt, hogy valakivel együtt élhessek, tervezhessek! Nem egy ilyen félig-meddig barátság szerelmet..... De ha elmondom ezeket neki, akkor csak annyi a válasza, hogy még ő sem tudja, hogy mit akar pontosan.

Én 22N ő 25F



2022. júl. 1. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha 3 év kapcsolat után nem tudja, hogy mit akar. Írásod alapján ennek részéről vége, csak gyenge hozzá, hogy végleg lezárja. Nagyon nehéz ez neked nyílván, de én a helyedben emelt fővel tovább lépnék lehet ezt még húzni halasztani, de neked lesz rosszabb. Nem kellesz neki, bocs a kemény fogalmazásért, de aki szeret az nem kéri, hogy legyen vége, mert magára akar fókuszálni ez csak duma, hogy kis idővel végleg lezárja.
2022. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"velem napi szinten még mindig tartja a kapcsolatot"

Mert te is tartod vele. Ne menj bele ebbe. Semmi értelme. Ha mást akartok, ne rabolja az idődet.

2022. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de azt gondolom, hogy iszonyú gusztustalan amit művel most veled.

Az rendben van, hogy így èrez ès szakít. De akkor szakítson normálisan, ès ne áltasson, hogy szeret, meg hivogasson nap mint nap, ès szórakoztasson tèged a napjáról.

Fókuszáljon akkor magára, tèged meg hagyjon bèkèn továbblèpni ez az önző görcs.

Èn azèrt nem zárnám ki másik lány lehetősègèt sem, mert annyira látszik, hogy talonban akar tartani.

Èn a helyedben összeszednèm magam, ès èn mondanám ki a vègèt. Utoljára rákèrdeznèk, ha nem, akkor nem, de akkor onnantól kezdve 0 kontakt, szüksèg esetèn tiltás. Szórakozzon mással. Csak saját maga èrdekli. Neki jó így, mintha szándèkosan mèg húzná is az agyad, hogy Te mit èrzel, az meg magasról le van tojva. Tènyleg ez kell neked? Ilyen fèrjet szerettèl volna? Aki kifarol a kapcsolatból ès játsza az agyát csak mert most nehezebb az èlete? Szerintem ideje lenne ezt újra gondolnod.

2022. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hàt velem nem szórakozna így az biztos.

Ha csak magára akar fókuszálni, akkor ne hívogasson.

Nem is válaszolnék neki. Jellemtelen kis pöcs. Tiltanám és kész.

2022. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan vagy neki mint egy jó barát, csak éppen megszokásból mondja hogy szeret.

Amúgy kib#szott önző dolog amit csinál, bele se gondol hogy neked ez milyen.

Én elhiszem biztos sz#r neki, de nem az megoldás, hogy mindent felrúgok magam körül.

2022. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Kb 1 éve rontottad el. Elkényeztetted, anyja voltál nem a barátnője. Légy újra Nő!! Akiért harcolni kell akinek udvarolni kell akinek véleménye van....ergo izgalmas legyen neked udvarolni. Tedd féltékennyé,mesélj egy kitalált pasiról aki szerinted talán udvarol neked.
2022. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan odaadó voltál, magad helyett a másikat helyezted előtérbe az életedben. Mi az hogy még fizetnéd is neki a képzést, stb? Kell neki ez az imádat, amit tőled kapott, közben lehet másokkal simerkedik. Ne állj vele szóba, szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Te még szereted, tehát az egyetlen téma, amivel kapcsolatban szóba állhatsz vele az az, hogy megbánta és újra együtt szeretne veled lenni. A többinek semmi értelme. Magadat tiszteled meg azzal, ha nem hagyod hogy ennél jobban bántson.

2022. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

"Légy újra Nő!! Akiért harcolni kell akinek udvarolni kell akinek véleménye van....ergo izgalmas legyen neked udvarolni. Tedd féltékennyé,mesélj egy kitalált pasiról aki szerinted talán udvarol neked."



Hagyjatok mar ezt a baromsagot ! Ki a halal akar abban elni , hogy ha nem teszem a masikat feltekennye , vagy nem latja , hogy masnak is kellek , akkor unatkozni kezd , es ott hagy a picsaba! Tenyleg sokan ilyen egyszeruek vagytok?! Kinek van erre szuksege?! Ideje ? Energiaja? Ha pedig a kandurnak ez a fajta izgalom kell akkor ne kezdjen komoly kapcsolatba ! Rohadt gaz !

2022. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy adok neki egy hetet, utána keressen, ha eldöntötte, hogy mit akar. :(
2022. júl. 2. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jól tetted! 6os
2022. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!