Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar nálunk maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar nálunk maradni?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Sokat találkozunk,hetente 3-4x biztos együtt alszunk. Én többet voltam már náluk,szoktam ott enni,fürdeni van hogy egész nap kint vagyok. Ha hétköznap jön,akkor este amikor végez otthon lefürdik meg eszik és utána jön este 9körül. Hétvégen ugyanez,ha felkelünk megy haza dolgozni. Sosem ebédelt még nálunk pl. Ez engem kicsit zavar és nem tudom mi lehet az oka. Anyukám és nevelőapum normálisak,szóval nem hiszem velük van baja. Nem értem.
2020. febr. 20. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem egyszeruen kenyelmes, jelezd neki h ez igy nem teljesen fair
2020. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Ez férfi dolog. Én sem szerettem soha a nőkhöz, pláne nem a nők családjához menni.

Volt barátnőm, akinek a családját nem is ismertem, pedig 2 évig voltunk együtt, ebből fél évet együtt laktunk.

2020. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

#2

Hát jó nagy tahó vagy akkor.

2020. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!