Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, minden "mérföldköve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, minden "mérföldkövet" tönkretett nekem a férjem, és már sose fogok tudni teljes szívvel boldogan ezekhez hozzáállni. Túlreagálom? Tanácsok, hogy hogyan lendüljek túl ezen?

Figyelt kérdés

A napokban lett meg a közös házunk, tegnap egy vita hevében a képembe ordította, hogy bánja az egészet, és bárcsak egyedül vett volna házat. Lánykérés szintén vita hevében történt, egyszerűen mielőtt kiviharzott az ajtón, hozzámvágta a dobozt a gyűrűvel. És elhangzott már tőle az is, hogy rossz anya leszek.

Bennem ezek mély nyomokat hagytak. A hétköznapokban igyekszek túllendülni rajta, és figyelmen kívül hagyni, hiszen "csak mérgében mondta", de úgy gondolom, ilyet akkor se mond az ember, hacsak nincsenek benne egyébként is ilyen gondolatok. Szerinte meg túl sokáig vagyok haragtartó, és egyszerűen csak nem akarom megoldani, nem akarok békülni. Nem tudom, mit tegyek, de úgy érzem ezek igenis meghatározó dolgok egy ember életében, és mintha direkt akarná mindet tönkretenni. Biztos, hogy van nekem is bőven hibám, de ilyen övön aluli dolgokat nem szoktam mondani, és nem tartom ezt normális dolognak. Tippek, hogy hogy legyek ennek ellenére boldog?


2022. júl. 2. 13:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%

Bocs, de ő is írhatná, hogy tönkretetted a "mérföldkövét." Most jutottatok a KÖZÖS házhoz, nyilván az első napot, közösen akarta veled ott tölteni, mondjuk meg is ünnepelhettétek volna. Erre te elküldöd egyedül. Hát, nekem is az jutott volna eszembe, hogy ennyi erővel egyedül is vehettem volna. Ez olyan, mintha vajúdnál a közös gyereketekkel és közölné, hogy menj egyedül a kórházba, neki most nincs kedve, majd megnézi jövőhéten a gyereket. Tök mindegy, hogy épp mennyire veszünk össze, vannak dolgok, amit akkor is együtt kell megélni, ha abban a pillanatban pont meg tudnánk folytatni egymást egy kanál vízben.

(Nő vagyok.)

2022. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látom a végére csak az derül ki, hogy a nőcikének szedni illene a sátorfáját és sajnálja őt az ukrán elnök:DDD
2022. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lánykérés szintén vita hevében történt, egyszerűen mielőtt kiviharzott az ajtón, hozzámvágta a dobozt a gyűrűvel."


És te ezek után hozzámentél. Edd meg, amit főztél, kérdező.

2022. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eddig hallottak alapján szakíts vele, addig amíg nincs közös gyerek! A ház új, simán eltudjátok adni, s megy mindenki amerre lát, még nem késő egy újra kezdés!
2022. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem sokáig fogja meghagyni az önbizalmad. Hamarosan azt fogod megkapni tőle, hogy örülhetsz, hogy egyáltalán valaki feleségül vett, mert annyira borzasztó ember vagy. Természetesen ő tökéletes, neki nincs egyetlen hibája sem.


Abban az egybem igaza van, hogy az első közös nap a házban valóban ünneplésre ad okot. Nyűgös ember nem mindig könnyen elviselhető, ezt magamról tudom, de ha ő annyira azt akarta, hogy mindketten menjetek, akkor előbb felvidít téged és utána irány a ház.


Válj el tőle minél hamarabb, vidd a ház felét és adjátok el. Ha nem tud kifizetni kénytelen lesz megválni tőle, de az eladást ne ő intézze. Az sem baj, ha az ingatlanügynök tudja, hogy válófélben vagytok, így arra sem tud hivatkozni, hogy a feleségem ezt meg azt mondta.


Sok boldogságot kívánok.

2022. dec. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!