Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, hogyan kellene fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, hogyan kellene fizetni a par 2 felének amikor már együtt vannak?

Figyelt kérdés
Pl amikor a pasi otlete hogy menjetek el valahova,pl mozi, pub vagy hasonlo, esetleg etterem. Illetve ha a nő otlete hogy menjenek el valahova, mikor kinek kellene, vagy illő fizetnie?
2022. júl. 2. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk pl van erre egy havi keret, egy megbeszélt összeget berakunk egy közös revolut széfbe szórakozásra és az ilyen helyeken onnan fizetünk. Nekünk kb azonos a bérünk, de akiknek nagy különbség van, lehet fizuarányosan is. Ha elfogy a hónap vége előtt, akkor ennyi volt a móka, ha marad, akkor következő hónapban annyival több lesz.


Nyaralást és más hasonló kiadást külön beszélünk meg, szintén hasonló módszerrel szedjük rá össze a pénzt. Mi fele-fele arányban, anno mikor kevesebbet kerestem, fizuarányosan.


Kaja, rezsi szintén, minden más külön kassza.

2022. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az elsőhöz hasonlóan csináljuk. Mindketten teszünk félre a közös programokra és azt a közös pénzt költjük
2022. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A magyar nemzet lètrehozott egy incel alapot, megtartod az áfás számlát , beküldöd , visszautalják a pénzt.


Hh nem olvasol más kérdéseket 🤣

2022. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk általában ő fizeti az ilyeneket, többet keres, másodállása is van, több marad. Az én fizum kb 5 nap alatt elmegy😄 (én fizetek minden havi kötelezőt, számlák, hitel, internet, telefonok, parkolás, kutyakaja, stb). Ő minden mást
2022. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4,durva akkor te sokkal tobbet beke teszel anyagilag. En biztosan mem tudnam elviselni,hogy a keresetem azonnal nullazodik rezsi 50-60k ,hitel 100-200k?, egyeb telo,net,kutya,prkolas 50-60k? Tehat te 300-400k beteszel a kedves parod meg ,ha mentek hetvegen moziba ,kirandulni,esetleg iszogatni 10-20k ? Eleg jol jar ez a pali :D
2022. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennél a kérdésnel arra gondoltam, mikor még nem élnek egyutt a párok.
2022. júl. 4. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 a fizum olyan 230, ebből 200 megy a kötelezőkre. Ő fizeti a tankolást, bevásárlást, tisztítószereket, a kutyám kezelését (szintén nem olcsó sajnos) stb. Ezekre simán elmegy 200 egy hónapban, így vagyunk egyensúlyban. A hitel szerencsére csak 50e😊 utánaszámoltam nem egyszer, mert nem akarom hogy bárki lehúzza a másikat, így totál 50-50-be jövünk ki
2022. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig a férfinek.. ez nem is értem mióta kérdés..
2022. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!