Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi barátom jobban odafigyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi barátom jobban odafigyel rám mint a saját párom? Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés
Még párom előtt megismertem valakit de csak barátok lettünk. Neki is lett azóta valakije és nekem is. Szeretem a párom és tudom, hogy ő is szeret, ha nem így lenne már szakítottam volna, viszont esküszöm, hogy a sima barátom többet érdeklődik felőlem és ha valami történik akkor jobban aggódik is értem, ami nekem jól esik, csakhogy a páromtól várnám mindezt. Ilyenért érdemes szólni vagy csak simán ő ilyen? És ha szólok érte, akkor hogyan fogalmazzam ezt meg?

2022. júl. 3. 14:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mármint a páromnak akarom mondani, hogy jól esne ha máshogy állna hozzám.
2022. júl. 3. 14:18
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Arról nem a párod tehet, hogy a haverod fel akar próbálni. Heti 3x2 órát én is odafigyelek rád, ha kell, ez nem összevethető azzal az energia- és időbefektetéssel, amibe egy párkapcsolat "kerül". Én nő vagyok, de megszámlálttá válna a közös napjaink száma, ha pasiként elkezdenél összehasonlítgatni a kanos haveroddal.
2022. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ajjajj. Ebbű' baj lesz.

Nálunk is így kezdődött, így lettem férfi barátból élettárs már több mint 3 éve.

2022. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem sosem jött be a pasi haverom külsőre, és 5 éve ismerem. Sosem lesz semmi köztünk. Ha lett volna, akkor az megtörtént volna 3.5 év alatt. Párommal másfél éve vagyunk együtt és a barátomnak is másfél éve van kapcsolata. Jól megvannak.
2022. júl. 3. 14:24
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Akkor hogy jön ide a barátod, aki annyit törődik veled? :D Mi a szerepe a kérdés szempontjából?
2022. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy megbecsülve. Keress egy harmadikat.
2022. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért ehhez a kérdéshez mindhármótokat le kéne ültetni egy normális beszélgetésre. 1 oldalt hallunk csak, az pedig a tied. Lehet, hogy így van, ahogy mondod és valóban figyelmesebb a barátod, de az is lehet, hogy túlreagálod.


Volt már olyan kapcsolatom, ahol a barátnőm előadta, hogy a barátja mennyivel figyelmesebb vagy épp az exe. Közöltem, hogy nyugodtan mehet hozzájuk. Az illetők valóban "figyelmesebbek" voltak: Bólogató kiskutyák voltak, akik azért, hogy a csaj a közelükben legyen, mindennel egyetértettek és egy önálló gondolatukat sem merték közölni, nehogy megbántsák az illetőt.

Mi végül szétmentünk, nekem elegem lett az ilyen hisztikből és találtam egy normális barátnőt. Ez az ex meg a pszichológusnál kötött ki és kiderült, hogy elég nagy problémák vannak a fejében.

2022. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Leírok akkor két példát.


Lett egy tünetem, kérdést is írtam itt ki róla az egészség kategóriában, a kommentelők mind javasolták, hogy menjek kivizsgálásra. A barátom is. Bezzeg a pasim válasza: Biztos nincs semmi gond.

Másik, elmeséltem valamit barátomnak, aminek még nem tudtuk a végkifejletét. Érdekes, ő rákérdezett mi lett a dologból, pasim még csak fel se hozta, pedig jól esett volna.

2022. júl. 3. 15:39
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

És ha szólsz neki, és az a válasza, hogy azért figyel rád kevésbé, mert van egy nagyon jó lánybarátja, aki mindig kedves, megértő, jókat tudnak beszélgetni, és sokkal jobban meghallgatja, mint te?


Ha elégedetlen vagy a párkapcsolatoddal, akkor keress olyat, aki megbecsül. Ha más pasikkal "fenyegeted", az nem fog segíteni.

2022. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetem, sosem mondtam neki, hogy xy hogy viszonyul hozzám.

Nem tudom, hogy ez mennyire más egyéb kapcsolatokban, azért kérdezem. Nem becsül szerintetek vagy túlreagálom?

2022. júl. 3. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!