Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi barátom jobban odafigyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi barátom jobban odafigyel rám mint a saját párom? Hogy mondjam el ezt neki?

Figyelt kérdés
Még párom előtt megismertem valakit de csak barátok lettünk. Neki is lett azóta valakije és nekem is. Szeretem a párom és tudom, hogy ő is szeret, ha nem így lenne már szakítottam volna, viszont esküszöm, hogy a sima barátom többet érdeklődik felőlem és ha valami történik akkor jobban aggódik is értem, ami nekem jól esik, csakhogy a páromtól várnám mindezt. Ilyenért érdemes szólni vagy csak simán ő ilyen? És ha szólok érte, akkor hogyan fogalmazzam ezt meg?

2022. júl. 3. 14:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tehát ha Jucika és Sára elvan egy ilyen kapcsolatban, és azt mondja, hogy túlreagálod, akkor neked is rendben van? Nem az a lényeg, hogy te mit érzel a saját kapcsolatodban?
2022. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó, mondasz valamit, de most tényleg érdekelne, hogy más ezen fennakadna-e vagy csak én...
2022. júl. 3. 16:44
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem hasonlítgatnám más barátommal a pasimat. Az a kérdés, hogy neked megadja-e azt amire szükséged van. Ha úgy érzed nem kapsz elég figyelmet, akkor a párkapcsolatoddal gond van, mert nem érzed jól magad. Függetlenül attól, hogy más mennyire figyelmes veled.

Ha elhanyagol, akkor először is beszélj vele, hogy neked ez kevés (bár egy párkapcsolatban ez fel sem kéne merüljön).

2022. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemi hozzászólást.
2022. júl. 3. 17:40
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően túlreagálod a szitut! Itt a lényeg, hogy a párod nem egy tenyerén hordó típus, ami még nem jelenti azt, hogy rossz ember. Neked több figyelemre van szükséged, mint nő, egy kapcsolatban, ennyi, nem jól választottál, és ez nem azt jelenti, hogy a barátodat kellett volna, hisz nagyon sok olyan férfi van még, amelyik figyelmesebb!

Össze jössz egy kopasszal és elkezded vásárolni a hajnövesztőket!

(elnézést a kopaszoktól a példáért)

2022. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igeeeen, nem rossz ember ahogy mondod, de nekem több figyelemre van szükségem. Akkor ez szakítóok?😣
2022. júl. 4. 14:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha állandó hiányt élsz meg a kapcsolatban, akkor igen, ha nem is akarod,szakítás lesz a vége
2022. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
16: Attól függ mennyire hanyagol el téged, mennyire érzed rosszul magad a kapcsolatban. Ne hasonlítgasd máshoz, neked kell érezned, hogy boldog vagy-e. Meg lehet próbálni megbeszélni vele, és utána majd úgyis meglátod.
2022. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!