Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak értelme?

Figyelt kérdés
Pár hónapos dolog. Komolynak indult , de a kezdeti lángolás után semmilyen mély érzelem nem alakult ki az irányába. Szenvedek 3 honapja mit tegyek vele. Kiüresedtem, arra vágyom hogy újra átéljem ezt valakivel . Közben félek, hogy minden párkapcsolatnak ez a sorsa és előbb utóbb elmúlnak az érzelmek. Nagyon sok jó tulajdonsága van, ami nekem imponál, de mint férfi nem tudom tisztelni nem tudom ezt az érzést jobban megfogalmazni. Kettős a dolog, egyrészt feszít valami belül hogy ez megalkuvás és menjek keresgéljek még és legyek azzal akivel minden passzol illetve szerintem ez így nem korrekt mert nem biztos hogy meg tudom adni amit érdemelne. Aztán a lehetőségről való lemondás is feszültté tesz, hogy lehet lemondok valamiről ami jó is lehetne akár. Egyáltalán már abban sem vagyok biztos hogy lehet-e boldog egy párkapcsolat. Szeretnék végre boldog lenni kölcsönösen anélkül hogy engem bántanak meg vagy én bantok meg valakit olyannal, amiről nem tehetek .
2022. júl. 4. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Minek neked párkapcsolat, ha labilis vagy a partneredhez?
2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jólvan! Egy szónak is 100 a vége...te nem érzed jól magad és még az elején vagytok, szóval inkább vess véget neki.
2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert találtam valakit, aki sokkal jobban tetszik és pénzügyileg is közelebb áll hozzám mármint ahhoz a szinthez amiben én vagyok. Szegény pasit meg sajnálom, a kutyának se kellett .
2022. júl. 4. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ertelme, csak idorablas mindkettotok eletebol. Neked se jo es neki sem.
2022. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

3

De egy mélységesen gusztustalan vagy...pfff.." találtam valakit, aki sokkal jobban tetszik és pénzügyileg is közelebb áll hozzám...Szegény pasit meg sajnálom, a kutyának se kellett "...ezért.

Reméljük az új "férfid", majd az első ráncodnál lecserél egy 20-as csajra:)


A fazonnak nincs értelme veled tartani a kapcsolatot;)

2022. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sajnálatot érzel csak felé, akkor tényleg hagyjad. Kicsit furcsa, hogy értékeled, de mellette meg mintha semmibe vennéd...Mi az, hogy nem tudod megadni amit érdemelne? Miért kell hasonlítgatni és skálázni? Emberileg egyenlő mindenki, ne akardd eldönteni valaki helyett, hogy te nem vagy neki elég jó. A te döntésedben dönts, ne az övében. Lehet a félelmeid miatt tűnik csak rossz választásnak, de ha tényleg az érzéseid mondják csak ezt és nem az agyad, akkor valóban inkább hagyjad.
2022. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzáfűzött kommentem ,,poén’’volt. Reagálva a fenti kettő hibáztatás gyanús kommentre. Volt bennem egy bizonytalanság, amit nem tudtam hogy normális-e. Nem találtam jobbat meg gazdagabbat és semmi ilyenről nincs szó tehát nincs más . Alakult valami vele és rájöttem hogy nem erre vágyom. Nem akarok úgy kapcsolatban lenni, hogy közben bizonytalan vagyok, mert mindenki azt érdemli hogy szeressék és nem azt hogy bizonytalan legyen benne a másik . Nem tudtam hogy ez normális -e és minden kapcsolat ilyen vagy csak vele nem működik . De arra jutottam nem normális és úgy fair ha hagyom hogy boldog legyen mással . A bizonytalanságaimmal meg majd megkuzdok magam.
2022. júl. 4. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdeti bizonytalanság miatt még nem kell egyből feladni, ha sikerül túllendülni rajta, akkor minden rendben. Ha meg nem, akkor még mindig mondhatod, hogy neked nem alkalmas jelenleg az idő egy párkapcsolatra. De sokszor ez a, bizonytalanságaimmal meg kell egyedül küzdenem történet csak időhúzás magaddal szemben.
2022. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2022. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha még te se tudod merre vagy arccal, miért másoktól várod a megoldást?

Valamire vagy tudod a választ vagy nem.

2022. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!