Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet feledni azt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet feledni azt akivel kölcsönösen szerettétek egymást de az élet (a távolság és a pénz) szétválasztott titeket? Vagy örökre vágyni fogok rá s nem leszek képes másra "úgy" tekinteni, mást úgy érinteni, szeretni soha többet?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok írjatok akik már átéltek hasonlót.Köszönöm.
2010. szept. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elfelejteni mindenkit el lehet.Viszont az tény,hogy soha többé nem tudsz úgy hozzáérni,ránézni,rágondolni,Hozzá szólni,mint azelőtt.Valami végleg megváltozik,valami eltörik bennünk,legbelül.
2010. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elfelejteni, Velem egy éve történt és még mindig nehéz, sokszor eszembe jut. Jóra nehéz gondolni, mert megalázó amikor átlagemberként elhagy valaki azért, mert húúú az az ország de menő és neki mennyivel több pénze van, mint Neked. Az nem számít, hogy az apja lehetne, ez csak olaj a tűzre.


Egy bizonyos idő után biztosan képes leszel.

2010. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom...sajnos nagy volt a távolság és a korkülönbség.Ennek már 10 éve ,volt is azóta más kapcsolatom,de még mindíg úgy érzem,hogy ő volt az igazi,talán mindíg is ő lesz.Vele nem lehetek,de egyedül sem akarok maradni.Ezért keresek magamnak valakit,akit nyilván kedvelni fogok valamilyen szinten,de hogy lesz-e még valaki egyszer,akit úgy fogok szeretni,mint a távoli barátomat,azt nem tudom.
2010. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
S utána akkor újra tudtátok kezdeni,szóval..nem maradtatok szinglik? Mert most úgy érzem,hogy különváltunk és ha meg is érintek vkit vagy csak bókolok neki,nekem esik rosszul... :(
2010. szept. 20. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad.Fel a fejjel.Elfelejteni teljesen nemigazán lehet,de tullépni rajta igen.Muszály. Én imádtam a férjemet.3év után elváltunk anyagi problémák miatt.Ennek immár 11 éve. De még most is fáj idönként.Néha gyülölöm de néha ugy érzem meg mindig szeretem.És ráadás h a most 14 éves fiam nagyon hasonlit rá.Ugy értem külsöre.
2010. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a barátnőm is írhatta volna!:(

Remélem te nem az vagy!

2010. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!