Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legrosszabb kérdése:

Szerintetek mi az oka annak, hogy a "mamahotel" mint degradáló kifejezés kizárólag férfiak esetén ciki?

Figyelt kérdés

Immáron lassan 9 éve, hogy elköltöztem otthonról, tehát a kérdés személyesen kevésbé érint, az viszont feltűnt, hogy túlnyomórészt nők szoktak dobálózni a férfiak felé e kifejezéssel mint férfiakat terhelő hendikep, a férfiak a nők felé viszont csak elvétve említik meg feltételként a szülőktől különélést, és ezt több férfiismerősöm is megerősíti, miszerint őket egyáltalán nem zavarja, ha a kiszemelt nő még otthon lakik, legfeljebb lesz hová költöznie, ha a nőci megunja anyukát, apukát.


Igazság szerint engem sem zavar, hogy a kipécézett nő az őseivel lakik-e vagy sem, a szokásos kettős mérce viszont már annál inkább.


2017. júl. 3. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Csak akkor zavaró, ha olyan nő mondja, akinek fater vett/bérel lakást és küld neki pénzt minden hónapban, mert "apuci kis hercegnője" épp úgy akarta. Ez ebben az esetben nem tisztességes.
2017. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy az választ partnert, akinél a pnci van, és ez is egy (két, há) mínusz pont.
2017. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy nonel altalaban nem azt jelenti a szuleinel lakas, hogy az anyja az egvilagon mindenben kiszolgalja ot.
2017. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én sem értem, a párom húga mindig az aktuális pasijához költözik. Ha most szakítana, majdnem 36 évesen hazaköltözne a szüleihez. A párom szerint én vagyok a h.lye, mert miért is lakna külön, unatkozna szegény.Ezzel az erővel egy pasi is unatkozna egyedül.
2017. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Mert az otthon élő nők segítenek a házimunkában, a lányokat gyakrabban befogják ilyesmire. A fiúkat meg kiszolgálják. Lányokat számonkérik, hogy pl. főzött-e a szüleinek, a fiúkat nem.


Ismertem olyat, akinek 22 évesen is anyuka húzta át az ágyneműjét. Ami már egy tininél is fura.

2017. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

#3


Igen, ott általában az apára "hárul" ez, igaz nem "kiszogálásban", hanem elkényeztetéssel realizálódik. A "kis hejcegnőnek" minden jár! Fater már virítja is az 5-10 ezret ha épp kitalált valamit ami "éppen nagyon kell".


Sokkal különb, valóban...

2017. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%

#5


Én meg olyat láttam ahol a lány(ok), nagyanyám fele nyugdíját kaptak, csak úgy zsebpénznek. Az mitől jobb?

2017. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

A "mamahotel" nem csak a szülőknél élést takarja, hanem az ezesetben férfiakra jellemző "ki van nyalva a hátsóm"-életet is. A személyes tapasztalatom nyilván szubjektív, de ha végigpörgetem az ismerősöket, tényleg ezt látom: az otthon élő nő jellemzően mos-főz-takarít-bevásárol, dolgozik, tanul, míg az otthon élő férfi... öhm... dolgozik. Pont. Amiben mellesleg eszméletlenül elfárad, és neki már nincs ereje-ideje-energiája semmi másra, ezért anyuci (és/vagy a szintén "mamahoteles" szintén dolgozó, emellett tanuló-háztartást vivő lánytestvér) teljes mértékben kiszolgálja.

Biztosan vannak kivételek, én elhiszem, hogy nem csak az általam látott dolgok léteznek, csak leírtam, amit látok, tapasztalok, ezáltal gondolok.

2017. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nők esetében is degradáló, de még sose mondtam ilyet, mert férfiakkal ismerkedek, nem nőkkel

ha pasi lennék zavarna, ha a nőnek nincs saját lakása

2017. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű, Kérdező: ha a párkapcsolatokban valami nem működik, az mindig a férfi hibája, kivétel nélkül! Ha nincs elég pénze, ha nincs saját kecója, ha nem működik a "kémia", ha túl kedves, ha túl rámenős, és így tovább. A nő az tökéletes, tévedhetetlen ma született bárány.

Egyre inkább az a gyanúm, hogy a párkapcsolat csak eszköz a nők kezében arra, hogy ott kössenek bele a férfiakba, ahol tudnak. Mert mára már ez lett belőle.

2017. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!