Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy érzelmileg bántalmazó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg bántalmazó, degradáló kapcsolat után hogyan lehet elhinni, hogy valakinek tényleg én kellek?

Figyelt kérdés
Hogy tényleg szépnek tart, hogy nem csak a szex miatt akar velem találkozni. Egyszerűen azt keresem, hogy mi a hátsó szándék, miért keresi velem a kapcsolatot.
2021. aug. 12. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem heverted ki az előző kapcsolatot, akkor nem biztos hogy bele kellene fogni egy másikba. Az egyikőtöknek se lesz jó.
2021. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy megérted, hogy attól, mert egy ilyen embert kifogtál, a világon még nem mindenki egy büdös görény.
2021. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mindenki gyökér. De mindig előjönnek ezek a hülye gondolatok
2021. aug. 12. 18:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a hülye gondolatokat kellene először akár segítséggel akár anélkül megszüntetni.
2021. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járunk kedves kérdező. Én már elhiszem, hogy valahol vár rám egy jó lelkű ember. De ha ismerkedés alatt egy picit is azt érzem, hogy bántalmaz, semmibe vesz azonnal lapátra teszem! Védd magad, állítsd fel a határaidat. Ha megsérti, akkor dobd ki!
2021. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tanulj meg kérdéseket feltenni az adott személyre vonatkozóan: tehát, ha azt mondja "Szép vagy.", akkor kérdezz rá, hogy "Ezt miből gondolod?"; "Mit látsz rajtam, amit én nem?". Tehát vannak dolgok, amiket te saját magadon nem veszel észre (értékek), és az ilyen-ehhez hasonló kérdések erre lennének jók, és ezzel növekedne az önbizalmad, és a bizalmad a másik fél felé is, hogy nem mindenki csak "azt" akarja.
2021. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

En bántalmazo kapcsolat utan ugy ismertem meg azt, aki valoban szeret, hogy a lehető legrosszabb formamban voltam.

És mégis első pillanattol olyan szinten azerelmes volt a srác(ráadasul alfahim..) hogy "vért izzadt" értem.

A kapcsolatban(azóta házasság is lett) is bármikor lehetek önmagam.



(3 napos buli utan tisztara illuminaltan stoppoltam raadasul rossz iranyba, fekvettek es az egyik srac rám hajtott. Elutasitottam persze. Es onnanstol rengeteget kapart ertem, gyozkodott h nem itel el, utanam jott 300 km-re is, lehozta a csillagokat is es amikor eloszor megkapott konnyes lett a szeme es csak ismételgette szex utan hogy szeretlek szeretlek szeretlek.)

2021. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából b nem csak attól tartok, hogy csak szexre kellenék. Sokkal inkább attól, hogy megint bántani fognak, hogy megint kiderül, hogy nem u is szerettek igazán.
2021. aug. 12. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Folyt Szoval add önmagad, utasitsd el stb. Aki Valóban szeret, az tenni fog érted és hegyeket mozgat meg.
2021. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha belekóstolsz a jóba, nehéz elhinni, hogy megérdemled. Viszont a bizalom mindenkinek jár. Aztán, ha megbántanak, azt is tudnod kell kulturáltan szóvá tenni. Ha fontos vagy neki, akkor a nehézségeket is megtudjátok beszélni. Innen lehet észrevenni, mennyire számítasz neki.
2021. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!