Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túl sok?

Figyelt kérdés
Szexeltünk a férjemmel. Az élőjáték után azt gondoltam jó lenne ha lovagló pózban csinálnánk (ritkán szoktuk így) ezért bele ültem és pár mozdulat után ráhajoltam, megcsokoltam, megöleltem és a két kezét magamra tettem (hogy megöleljen ő is) s ki csúszott a számon az, hogy 'szeretném ha így dugnál meg'. Erre ő azt mondta, hogy ez neki már nagyon sok és rib.ncosnak tűnök ha ilyent mondok/csinálok és ő ezt nem szereti. Ez után már nem is folytattuk, nem volt kedvünk hozza. Mondta, hogy nem akart megbántani, csak őszinte volt. Megértem, és értékelem az őszinteséget, mégis most eléggé megbántva érzem magam, nem gondolom úgy, hogy rib.ncosan viselkedtem volna. elment a kedvem a szextől és szégyellem is magam...Szerintetek mit tegyek? Elég szarul esett őszintén. Nagyon gáz voltam?? Van értelme beszélgetni még erről, vagy próbáljam elfelejteni ezt és következőr maradjunk a jól megszokott 'rutinnál'?

2022. júl. 6. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

A férjed nagyon prűd, nem viselkedtél r.bancosan.


33/F

2022. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is megesnek ilyenek. Ennek a féltékenység a háttere.

Páromnak is ha pl.újítok az ágyban, megesett hogy jóformán bevádolt hogy mással voltam, meg is ölte ezzel a szexet.

Ha oral kozben billegek szerinte biztos azt képzelem másik lasi van kozben alattam.

R.bisnek tűnik, még szépen is fogalmazott ezzel mert a valoságban ez amugy féltékenység.


Én is mar szinte pancser szűzlány effektet hozok, annyira gátlásossá tett a párom.

Gyakorta néz nem olyan szemekkel mint aki a testem élvezi hanem szabályosan kontrollál, hogy mit hogyan teszek az ágyban. Mit csinálok másképp vagy bármi.


Nálunk olyan durván megy az eletben is, hogy szakítás van.


Ilyeneknél nem hat a beszelgetés csak ha "fékezel" az ágyban visszafogottabb prűdebb vagy, mint egy kislány, hagyod őt iranyítani inkánb.

2022. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
*másik pasi
2022. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy sok, ebben semmi nincs, nálunk mindennapos. Te viszont tudod, hogy a férjed ilyen, tudom, hogy rossz érzés, de kénytelen vagy visszafogni magad, ha neki kellemetlen, azt tiszteletben kell tartani.
2022. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy lerib**coz a párod? Egy büdös paraszt, hogy beszél... Az egy dolog, hogy nem tetszik neki a durvább beszéd, de nem azt mondta, hanem rögtön lerib**coz. Egyébként meg ez egyáltalán nem volt sok, amit mondtál. Megtettél egy ilyen ártatlan lépést, hogy kimondtad vágyból, amit szeretnél és ha jól sejtem korábban ilyen nem volt, erre ő meg sérteget és lecsesz közben. Sajnálom, hogy ez történt, az ilyenek vezetnek gátlásossághoz, ne bántsd magad a történtek miatt.

Az lett volna a helyes, ha a párod nyugodtan megmondja, hogy ő nem szereti az ilyen szavakat együttlét közben és megkér, hogy ne mondd többet, aztán ad egy puszit.

2022. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok! Egy hulladék szerencsétlen szarhoz mentél hozzá! Ez a megszólalásod egy normális férfit felizgat és keményen megbaszott volna! De ti abbahagytátok mert elment a kedvetek... Plusz ő lerib..ozott. Szánalmas...
2022. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem volt ri.bancos
2022. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell szexuálisan is passzolni mielőtt összeházasodnak a párok. Így az egyik fél egész életében kielégítetlen marad. Vagy előbb utóbb félrelép.
2022. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem beindít, ha ilyeneket mond az asszony, meg látni rajta, hogy nagyon be van indulva. Kivel viselkedjen r*bancosan, ha nem velem?
2022. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális kultúra teljes hiánya...
2022. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!