Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haa barátodnak egy nő mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haa barátodnak egy nő mond rólad csúnyákat,(lejárat)es a barátod nem mondja el ki az de ismer téged, mit teszel?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 01:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nálam már ott bukik hogy nem velem van összetartásban hanem a masikkal. Nem mi vagyink kivulállo "támadások" ellen szövetsegesek, hanem a masikkal van szövetségben ellenem. Ketten beszélnek engem ki ugy hogy a baratom nem védett meg hanem igazat ad a masiknak, azaz elbizonytalanodik bennem



Hogy nem velem van egy osszetartasban, abbol latszik, hogy nem őszinte es egyenes.

Normal esetben ha az ember a párjával tart össze, a párjának mondja el egyenesen azt, hogy talalkoztam xy al itt ott ekkor meg akkor(konkrét reszletek), ezt meg azt allitja rolad, kérem a véleményed errol.

De a párom:

- nem mondta el azonnal eleve, csak hónapok múlva, azaz titkolózott hónapon át, hogy találkozott egy csajjal, aki jóformán lek.rvázott neki engem

- az, hogy most hozta fel témába, feltételezi azt is, hogy újratalálkoztak es fel lett benne újra kavarva, korábban pedig benyelte. Azaz a találkozasok elég "gyakoriak"

- nem mondja el ki az, aki mondja. Őt "védi be ellenem"

- utolag bekamuzta, hogy csak blöffölt

- kiderult, hogy nem blöff volt hanem valoban találkozott random(?) valakivel

- kesobb kiderult hogy az illetot tudja hol dolgozik, mert "bemehetunk hozzá megbeszélni", azaz volt már bent nála, vagy bejárkál hozzá, nem mindig csak random talik vannak, sok róla az infója, tudja mikor merre találhato/elérhető a csaj

- ha bejarkal valakihez azt nem mondta el

- csak akkor mondja el ki az es mennénk be hozzá, ha kibékülök vele, ellenben a sírba is magával viszi azt, hogy ki a sz.rom jarat engem le és miert. Azaz jóformán zsarol ezzel, hogy ha nagyon tudni akarom ki az megtudom HA kibékülünk!


A legundorítobb nekem az, hogy normal esetben a párunkkal vagyunk egy szövetségben, es nem a kivulállokkal állunk össze, ketten egy ellen! Pláne még ellenkezo neműek is.

Mert megint mas lenne ha egy haverjával kibeszélnek ocsmányul, de az hogy egy "riválisnak"egy nőnek ad a szavára aki nem haver/barát, nem jóindulat van, hanem számító, kaocsolatfúró, az végképp beteszi a kaput nálam.

2022. júl. 8. 11:41
 12/16 A kérdező kommentje:

Amikor egy exemnek akart más nő ugyanígy lejáratni engem, exem elhajtotta a p.csába..

De a "barátom", nem ezt teszi..

2022. júl. 8. 11:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért nem tekinthető a barátodnak.
2022. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Csak ugye zavarja az egomat, hogy erre rámentünk es ÖRÜLHET A CSAJ.
2022. júl. 8. 12:13
 15/16 A kérdező kommentje:
És valoszinű az is hogy ezért nem mondta el azonnal korábban, mert a csaj jobban számit neki mint en. Az, hogy neki birkaként bólogasson. És ne árulja el neki azt sem ha esetleg más véleményen van rólam. És felvallaljon elotte hogy bocsi mondhatsz bármit a páromról, nem erdekel. Nem a másikba állt bele, hanem belém.
2022. júl. 8. 12:17
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találj olyat aki megbízik benned, hagyd ott.

Ha ennyire rosszul érzed magad vele kapcsolatban, akkor fejezd be.

2022. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!