Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban csak este ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban csak este ad életjelet a másik..?

Figyelt kérdés
Pár hónapos kapcsolat. Napközben egyáltalán nem ír üzenetet, pedig tudom, hogy nyomkodja a telefonját. Este fel szokott hívni, de ha facebookozni és instázni van ideje, nekem miért nem küld semmit?

2022. júl. 7. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Párommal 8 éve vagyunk együtt, amikor csak tudunk írunk egymásnak napközben , szóval nem érdekled a srácot eléggé sajnos. 29L
2022. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi se írkáltunk egymásnak nap közben, lehet, hogy simán csak nem igényli az ilyen fajta kommunikációt. Nekünk ez pl. semmit nem ad egy kapcsolathoz így nem csináltuk, ennek ellenére (vagy épp ezért :)) még mindig együtt vagyunk, csak már együtt is élünk évek óta. Most sem írkálunk nap közben ha valamelyikünk távol van :D

Viszont ha neked erre van igényed, az teljesen jogos! Tudja, hogy neked erre lenne igényed? Beszéltetek erről? Te milyen gyakran keresed őt?

2022. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Én írnék neked egész nap
2022. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A francokat. Beszélget nyugodj meg. Ami sárga, csipog és olyan mint, egy kacsa… az általában egy kacsa. Itt nem az a baj, hogy csak este ír. Hanem , hogy egésznap elérhető 2 platformon is. Ugyan miért ne beszélgethetne másokkal? Volt több pasim is aki ott csajozott. Mikor számon kértem, akkor meg csak “ pörgette”. Ja, egésznap. :D ne legyèl naiv.
2022. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Mi is távkapcsolatban vagyunk.Reggel köszöntjük egymást,pár mondatot váltunk.Napközben nem,max ha valamelyikünknek eszébe jut valami gyorsan megírja és este pedig nyugiba videón kitárgyaljuk a dolgokat.

Minden nap beszélünk valamilyen formában.


Érdemes lenne megbeszélni,hogy kinek milyen igényei vannak.

2022. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!