Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés

Szinte nem is mond rám jókat, csak rosszakat. Pedig régen szinte semmi rosszat ne mondott rám. Pl. öltözök, azt mondja csipkedjem magam, ne kelljen rám várni, vagy hogy milyen hosszú időbe telt, míg elkészítettem a kajáját. Megígér valamit pl. pettingelünk, de azt mondja majd legközelebb, de előtte ő meg felbiztat vele.

Azt mondja un velem lenni, mert velem egész nap a szobában kell ülni, de ha mondok menjünk valahova, akkor ahhoz sincs kedve, meg hogy azzal idegesítem, ha mondom menjünk valahova. Neki semmi sem tetszik amit én szeretek pl. filmből is csak az a jó, amire ő mondja, hogy jó.

De nem akar velem szakítani, de ő sokszor azt sem tudja mit akarok, mert hogy én még nem akarok gyereket, pedig ő örülne neki, nem is bánná egyáltalán ha becsúszna. Röhög azon, hogy beszól nekem, hogy ha felveszek egy régebbi ruhát, hogy én ódivatúan öltözködöm. Ezután megkérdezi, hogy mit érzek akkor, ha ő beszól nekem, mert hogy egyszer én is mondtam, hogy olyan nadrágot vett fel, ami derékban nagy rá.

Valamikor viccből mondja, ha valami témában ellenkezek vele, hogy kapni fogok tőle egy pofont. Ekkor kérdezem tőle, hogy ezt meg is tenné, azt mondja, hogy bolond vagyok, ő szeret engem, és sosem bántana.


2022. júl. 10. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Toxic kapcsolat, hagyd ott a picsába.
2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szórakoztatónak találja, hogy szívathat orrba-szájba.

Azért az súlyos, hogy még a pettingeléshez is ígéret kell, és még azt sem tudod behajtani rajta. Ebbe a kapcsolatba biztos nem kell gyerek, sőt ha pofozkodással fenyeget, az lett volna az utolsó beszélgetésünk.

Miért nem rúgod ki? Nem kell hozzá a beleegyezése.

2022. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Tipikus toxic személyiség. Gondolom azért tűröd el mert jól néz ki, van kocsija, lakása, pénze. Ha nem így lenne már rég kidobtad volna.
2022. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mintha valami 18 éves hülyegyerek lenne.


Háát én csinálnék vele gyereket a helyedben,

2022. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, nem szerelmes az biztos.
2022. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért viselkedik így mert nem szeret. Hazudhatja hogy igen hiszen ezt a legkönnyebb de te is tudod hogy mikor szeretett téged akkor nem így bánt veled. Nem akar szakítani akkor szakíts te és probléma megoldva.
2022. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!