Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

Párotok beszél egy szingli személlyel akinek egyértelműen bejön, de Ő csak barátként tekint rá(nem rég ismerik egymást). Ha kéritek mutassa meg mit beszélnek akkor nemet mond, azzal az indokkal, hogy ez a bizalmatlanság jele, és bízz meg benne.

Túlreagálom vagy menne a levesbe?


2022. júl. 13. 12:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sok nőnek tetszik a barátom, mert jó személyisége van és helyes.


A levelezésébe sosem néznék bele, ezt fordítva is rendkívül riasztónak tartanám.

2022. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Persze ez attól is függ, hogy ki a barátod…
2022. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Eleve eszembe nem jutna megkérni hogy hadd olvassak bele a beszélgetésébe.

Nem szakítanék, szerintem emberekkel kommunikálni nem ördögtől való.

2022. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Mióta vagytok együtt, mennyire komoly a kapcsolat? Nem mindegy, hogy évek óta együtt éltek vagy csak ismerkedési fázisban vagytok. Lehet, csak én vagyok ilyen türelmes, de az első pár hónapban biztosan nem kérnék senkitől olyat, hogy mutassa meg a privát beszélgetéseit. Egy komoly kapcsolatban már elképzelhető.
2022. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Én ha kéri megmutatom a telefonom a páromnak simán. Szoktam beszélgetni volt osztálytársammal havi 1x 2x megszokta kérdezni hogy kivel beszélek akkor még szoktam mutatni, megszoktam mutatni is az üzenet mert semmi.titkolnivalóm nincs benne.

De hát én nő vagyok, fordított esetben nem biztos hogy megnézhetném a párom telefonját. Megkérdezi megszoktam hogy kinek ír meg hogy miről beszélnek.. de nyilván azt mond amit akar.:)


(N)

2022. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt , azért gyanakszom mert úgy érzem nem őszinte a párom, illetve Ő is keresi a társaságát személyesen.
2022. júl. 13. 12:33
 7/33 A kérdező kommentje:
Illetve nem egésznap folyamatosan, de egésznap beszélnek, pl este 11 kor is làtom, hogy ír neki ez a személy..
2022. júl. 13. 12:35
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Na, az már engem is zavarna, ha fekszik mellettem az ágyban és mással chatelget.
2022. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Például tegnap találkoztunk ezzel a személlyel, négyen voltunk, párom meg az a bizonyos személy úgy tett, mintha nem is ismernék egymást, egymáshoz sem szóltak, miközben a többiekkel szóba elegyedett a társaságból.
2022. júl. 13. 12:40
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
ennél kevesebbért is
2022. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!