Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanal emiatt vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanal emiatt vagy mit tennel? Vajon megcsal vagy akar?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül magam alatt vagyok tegnap csak zokogtam megallas nelkul ,remegtem azt hittem meghalok a fajdalomtol.

Az eskuvot tervezzuk a volegenyemmel, vannak ugyan vitaink gyakran ,de valahogy mindig megbeszéljük oket es eleg sokat is teszunk a kapcsoaltert .Mostanaban vettunk egy ilyen párkapcsolati konyvet is hazasoknak amit nagyon lelekesen kezdtunk egyutt feldolgozni.Ismerjuk egymast vagyait,titkait legalbbis en ugy gondoltam..O mindig vallja,hogy mennyire egy huseges tipus es nem is erti azokat akik felrelepnek,hogy tehetik ezt meg….

Mivel mostanban egymast ertek a vitak es tenyleg elmergesedtek a dolgok ezert elkapott az erzes,hogy valami nem stimmel es meg kell neznem a telefonjat…megtettem es sajnos talaltam is rajta egy beszelgetest ami el volt nemitva,hogy ne latszodjon ,hogy irt neki egy lany,fiatalabb kollega..soha nem beszelt rola meg a nevet sem ejtette ki a szajan. Pedig gyakran kerdezem a napjarol a kollegakrol is. Torolve volt minden elozmeny,mert azt regota tudom,hogy ilyen ovatos ,hogy torolol minden beszélgetést azt mondja neki megszokas igy szereti(csak családtagokkal hagyja meg előzményeket).Semmi kulonos nem volt az uzenetben sok szamjli es erdeklodott a lany munkaugyes kerdesben.De ezzel ,hogy le volt nemitva a csaj es nekem sosem beszelt rola igy azt gondolom okkal ,mert van valami a háttérben,gondolom gyakran beszelgetnek. Remegtem percekig aztan csak arra tudtam gondolni,hogy miert ver at,miert titkolja?Hogy meg o is ezt teszi aki intelligens,akirol azt hittem ,hogy bizhatok benne akivel megosztottam szinte mindent az eletembol akivel annyi mindent probalunk tenni a kapcsolatert..

nem mondtam el neki ,mert nem lattam értelmet,ha eleve titkolózik ha eleve lerejti a csajt raadasul nem volt benne kompromittalo mivel torolve volt minden a csetbol igy siman letagadhat mindent .

igazabol nem tudom mi tevo legyek, ez egy csapda .Szoktak mondani a keres az talal. Ilyen kegyetlen az elet? Atvernek es nem bizhatunk senkiben. En arra gondoltam,hogy megprobalok letezni igy ,de kozben azert nyomozni is utana,hogy kideritsem az igazsagot. Ha kiderul a megcsalas sajnos en azt nem tudon toleralni. Bar azon is gondolkoztam,hogy lehet mar ez is megcsalsnak szamit es felesleges ennel tobb informaciot gyujtenem. Ferfiak szerintetek moert tette ezt? A tobbi kollega nem szokott lenemitva lenni,marmint az idos nok ,sem csaladtagok..

Nem tudom,hogy lehet ezt feldolgozni..


2022. ápr. 26. 08:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Tehát gyakran vitatkoztok, és elég valószínű, hogy meg is csal. Komolyan elhiszed, hogy megszokásból törli a beszélgetést?

Ebből így szerinted milyen házasság lesz? Bizalom nélkül.

2022. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Szerencsétlen paliddal egyfolytában vitáztok, valami kis fruska is baszogatja a munkával magánban erre te azt vágod le, hogy veszekedj még többet mert biztos megcsal.


Ember, ne légy már hülye.

Nekem is van olyan kollégám akit lenémítok, mert nem érdekel mit ír. Nem azért mert meg akarok kupakolni...

2022. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha más beszélgetéseket is töröl, akkor kételkedve bár, de oké, na de hogy le is némítja? Másokat is lenémít? Ha nem akkor egyértelműen csal. Általában azok szokták hangsúlyozni, hogy milyen hűségesek, jók, stb, akik tettekkel nem tudják bizonyítani.
2022. ápr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 az még oké lenne, ha némítja, de akkor minek kell ilyen esetben törölni is? A kettő együtt a baromi gyanús nekem.
2022. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3,ilyen csoportosakt nemit csak ahogy lattam.Plusz ebbol kiindulva bizonyos lanyok,noket is nemit.Ez csak a veletlen muve,hogy ott maradt a csetben ez a beszelgetes mivel meg nem valazolt ra.De lefogadom,ha meg tudnam ujra nezni mar nem lenne a listaban ..

Szornyen erzem magam,nem tudom mi teve legyek.

2022. ápr. 26. 08:59
 6/24 A kérdező kommentje:
4, regebben elovette elottem is a messengert es votl,hogy lattam torolgeti a cseteket.Megkerdeztem miert teszi azt valaszolta,higy olyan emeberek akikkel keveset beszel es nem fontosak azokat torli,hogy azok legyenek elol akik szamitanak… logiksunak hangzott.
2022. ápr. 26. 09:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz helyzet, sajnálom.. az biztos, hogyha rákérdeznél, akkor mindent tagadna. Én ilyen helyzetben nem tudom, hogy meg tudnék-e újra bízni benne. Pont azért, mert nem tudja bizonyítani az ellenkezőjét se, ezért a gyanú ezentúl mindig ott lenne.
2022. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor vegyél egy nagy levegőt és gondold végig: ez egy olyan kapcsolat, amiben te változtás nélkül el tudod magad képzelni életed végéig?

Te írod, hogy rengeteget veszekedtek és az utóbbi időben ez csak rosszabb. Ez a tendencia fog folytatódni, azt ugye tudod. Olyan házasságot akarsz, ahol minden nap megy az ordítás?

És akkor a megcsalás szóba se került. Nem véletlenül érezted, hogy valami gyanús. Lehet, hogy félsz szembenézni a tényekkel, mert felborul az életed, ha szakítasz, de a bizalom ettől nem jön vissza.

Szerinted könnyebb lesz x év kínlódás után válni, mikor esetleg gyerek is van?

2022. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Az unokatesómék története (ők már házasok voltak):

Egyre több volt a vita, veszekedés köztük. A csaj mindig állította, ő hűséges típus, nem csalna meg senkit; megveti a megcsalókat, miért nem lépnek ki a kapcsolatból. A telefonja nem jelzett se hanggal, se felugró üzenettel, ha üzenete érkezett (nem néznék jó szemmel a munkahelyén), törölgette folyamatosan a nem családtagoktól érkezett üzeneteket (teljesen lelassítja a telefonját)

Aztán kiderült: másfél évig viszonya volt az egyik társcég kisfőnökével.

De még akkor is tagadta.

Teljesen véletlenül bukott ki: bent felejtette a telefonját a lakásban, egy másik telót kellett megkeresni és arról csörgették (a jelszót nem cserélte le, mert az már nagyon feltűnő lett volna) Pechére pont akkor jött üzenet a szeretőjétől....

2022. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8, igen,de elkezdtunk tenyleg tenni ellene marmint a vitak ellen,tenyleg fejdlounk mindketten. Latszolag fontos nekunk ez a kerdes es megoldast akarunk ra. Nem errol szol egy kapcsolat,hogy fejldojetek egyutt?


Egyebkent a viták ot nem viselik meg ugy,mint engem.

Mondjuk ezekutan szerintem tobbet vitazni se nagyon fogunk,mert kb lebenultam es ebbol a szemszogbol nekem nem szamit mar semmi. Semmi nem fontos csak arra tudok gondolni,hogy miert ver at vagy ,hogy miert szeretne atverni ,hogy miert titkolozik meg akkor is ha esetleg nincs mögötte semmi komoly indok. Nem tudom mi a megoldas jelenelg.

2022. ápr. 26. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!