Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibát követtem el,ha szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el,ha szerettem volna hetente egy talit,és többször mondtam ezt a páromnak?

Figyelt kérdés

Párom..Két év... Sosem találkoztunk sokat es szexre korlátozódott elég sokat. Aztán alakult, szülők, barátok bemutatás,kirándulás. Az együtt töltött idő hatására én igényeltem volna többet, és ezt egyre többször éreztettem, mondtam. Mire o egyre jobban menekült. Tegnap azt mondta, hogy őrült vagyok és nehezen viseli ezt. És nem tudja mit akar tőlem, de valószínűleg én rontottam el a dolgot és én vagyok az oka,mert megfojtottam őt.

Vágytam vele közösen eltöltött időre,és legtöbbször csak vártam, hogy mikor találkozzunk. Nem tettem szóvá, ha kimaradt egy tali. De valamikor kiboruktam az örökös varakozasban és akkr kijött belőlem,és volt,hogy elárasztottam egy érzelmi cunamival,vagy írtam neki üzeneteket,amire ha nem reagált,attól csak meg többet írtam.

Kívülről hogy látható? Tényleg ennyire elviselhetetlen vagyok?


2022. júl. 16. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de ő nem a párod.

Lehet őt sokmindennek nevezni, dugópajti, szexhaver, miegymás, de párnak nem.

És ő nem is akarja, hogy a párod legyen.

Emellett még lekezelő és bunkó is.

A kérdés csak az, hogy miért vagy vele? Miért vagy egy olyannal, akinek csak arra kellesz, hogy ürítsen beléd, és egyébként meg nem tisztel, és lenéz téged? Ennyire nincs tartásod? És nem, ne mondd, hogy mert nagyon szeret, meg hogy soha nem találnál jobbat. Nem szeret. Ha szeretne, akkor meghallgatná a véleményedet, és semmiképp nem nevez őrültnek.

Az, hogy te ezután még maadban keresed a hibát, az viszont tényleg gond, és nem ártana egy pszichológust felkeresdned.

Ezt a gyökeret meg ideje lenne kidobnod. Olyat bárhol találsz, aki csak dugni akar veled, de simán találhatsz olyat is, aki szeretne is.

2022. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, ha valakinek megfojtás az, hogy szexen kívül mást is akarsz vele, akkor ő nem szerelmes beléd, és csak "arra" kellesz neki.
2022. júl. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem követtél hibát, normális esetben a párok igénylik az együtt töltött időt. A barátod viszont nem, ráadásul bunkó, lekezelő, mint írtad nem is tudja mit akar tőled, igy nem is vagytok párkapcsolatban.


Nem teljesen értem mi az amiért ennyire ragaszkodsz hozzá, de szerintem sokkal jobban jársz ha elengeded és olyan párt keresel, aki tisztel és igényli az együtt töltött időt, hiszen te is erre vágysz!

2022. júl. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hol hibáztál? Hogy két éved ment el erre a baromra, és nem dobtad ki egyből.
2022. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sosem volt igazi kapcsolat és sosem lesz.
2022. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két év után én már akkor pápát intenék, ha nem vagyunk összeköltözve, nemhogy még kuncsorogjak heti egy taliért :D.
2022. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy te szeretnél legalább heti egyszer találkozni, hanem az, hogy két év alatt nem tudtál szembenézni azzal, hogy részéről ez csak a szexről szól.


Ha egy nőben van tartás, egészséges önbecsülés, és nem kapcsolatfüggő, akkor ennél sokkal előbb szélnek ereszti az olyan férfit, akitől esélye sincsen megkapni, amire vágyik.


Nem tudom, hogy átmegy-e az analógia, de ha én kimegyek a piacra azzal a szándékkal, hogy vegyek egy kiló epret, akkor nem megyek vissza ahhoz, aki csak krumplit árul, és nem nézegetem újra meg újra csalódottan a krumpli halmokat, hogy ez még mindig mindig nem piros, még mindig nem édes, még mindig nincsen eper íze, még mindig nem tudom eper helyet elképzelni sem az epres túrótortán, sem a gyümölcssalátában, sem a házi fagyiban.


És legfőképpen eszembe sem jut feltenni magamnak a kérdést, hogy ha eper helyett nem vagyok hajlandó egy kiló krumplival távozni a piacról, akkor velem van-e a gond, és nem magamban keresem a hibát, meg nem is a krumpliban, hanem tovább sétálok, és keresek valaki mást, aki epret árul.

2022. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Járj olyannal, aki esetleg akár naponta is akar veled lenni.

Nekem is volt ilyen exem aki beérte heti pár alkalommal, az uj barátommal meg napi szinten voltam egyutt.

Még röhögve mondtam is az exnek, hogy az uj pasimmal egyutt 1 hét alatt tobbminden történik velünk(millio sztorik esemény haverok élmény család stb),mint veled 1 hét alatt tortént a kapcsolatunkban :D


Az uj barátom mellett döbbentem rá arra hogy en az előző kapcsolatomban szinte nem is éltem, vegetáltunk csak az életben. És neki ez bőven elég.

Az új barátommal meg úgy pörög az életünk mintha naponta filmeznék :)

2022. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
*az uj pasimmall 1 hét alatt annyi minden zajlik velüknk, mint veled 1ÉV alatt se történt a kapcsolatban.
2022. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél butus. Nem akar téged a pasi. Pont, tovább kell lépni. Egyik ismerősöm 6 évet pazarolt el egy gyökérre, akiről bárki megmondta volna, hogy csak szórakozik vele. Ki is derült, hogy volt másik barátnője is mellette. Hallgassatok a jelekre és a megérzéseitekre! Nem kell olyanra fecsérelni az időt, aki nem érdemli meg.
2022. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!