Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, mindenen felkapja a vizet és állandóan hisztizik?

Figyelt kérdés
Bármit csinálunk a negatív oldalát nézi a dolgoknak. Úgy érzi hogy mindenki őt bántja. Csak hosszas vitázás után tudjuk elintézni a dolgokat. (24/F)

2022. júl. 16. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Fogadok ő maga se tudja miért hisztizik.
2022. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Dobd ki, de tényleg. Tudom, itt sokszor elhangzik ez a válasz, de ha te nyugodtabb típusú ember vagy, ő pedig hisztisebb, akkor soha nem lesz boldog párkapcsolatotok. Nekem is volt már hisztis barátnőm és azt vettem észre, hogy ahogy megpróbáltam neki megfelelni, csak egyre rosszabbul éreztem magam és nagyon lehúzta végül az önbizalmam. Aztán szakítottam és minden jobb lett.
2022. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus áldozattípus. Kerüld el messzebbre. Szegényt folyton csak bántják, brühühü...
2022. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Hisztis idegbetegekhez a megoldás!(gyerekeknél beválik! Kipróbálva!)

https://www.youtube.com/watch?v=RrisEx-TcJ4

2022. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha szellemileg nem vagytok egy hullámhosszon és nem tudjátok a problémákat megbeszélni, akkor nem illetek össze.
2022. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, indokolja, magyarázza el, hogy miért gondolja ezt, honnan jött ez a gondolat. Ha nem megy, menjen pszichomukihoz.
2022. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt tedd, hogy szakíts vele, mert ő más már nem lesz. Kisgyereket még lehet nevelni, de őt... (?)
2022. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát, ti is megerősítettétek bennem azt, ami amúgy is érlelődött: ideje átértékelni vagy lezárni , ha kell, ultimátumot adni



#4 a te válaszod a top1, ezt mindenképp kipróbàlom poénból😂😂


#5 Ő egy felnőtt nő, én pedig egy felnőtt férfi vagyok.. Ha kezet emelnék rá, azzal 2 dolgot bizonyítanék: hogy labilis vagyok, másrészt azt, hogy komolyabb mentális problémákkal küzdök, mint ő valaha is fog (legalábbis ezt látná a külvilág és ezt érezném én is).. Sajnálom a hozzád hasonló embereket, akik ezt látták gyermekkorukban, hogy ez megoldás bármire ..

2022. júl. 16. 15:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Most látom hogy “nevelő pofon” válasz el lett távolítva, tehát a válaszom nem a mostani 5-nek szól🐒
2022. júl. 16. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Tönkretetted a barátnőd mentális egészségét és azért ilyen?

Gyakorikérdéseken az összes baràtnő elmebeteg és minden barát tökéletes aki elszenvedi a nő hisztijét?

2022. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!